Viamare, zájezdy, dovolená, last minute, first minute, děti zdarma

Viamare

 VIAMARE s.r.o.

 

Dovolená s ck Viamare léto qa zimu %ROK_SEZONA%

CK Viamare si pro Vaši dovolenou na léto a zimu %ROK_SEZONA% připravila několik destinací, kam se podívat a užít si příjemné chvilky organizované právě v režii CK Viamare. Vybírejte dle Vašich představ ze zájezdů a ubytovacích kapacit od CK Viamare.

Již se Vám stalo, že právě pro Vámi chtěný termín nebyla možnost letenek? Doporučujeme si zajistit zájezdy ještě ve First Minute akci s CK Viamare, která poskytuje slevu za včasný nákup a dle počtu obsazení míst i děti zdarma.

Stejné slevy a věrnostní klientské kartičky od CK Viamare lze uplatnit i u nás.

 

NABÍDKA ZÁJEZDŮ CK VIAMARE

 

CK Viamare je česká cestovní kancelář, která vznikla v roce 1992. Od počátku své činnosti se Viamare specializuje na letecké pobytové zájezdy na Řecko a řecké ostrovy. CK Viamare se snaží vyhledávat pro své klienty nová zajímavá místa s důrazem na krásnou a nenarušenou přírodu bez masového turismu. Můžeme se pochlubit několika prvenstvími. V r.1994 jako první pořádali letecké zájezdy na ostrov Lefkada, v r.1996 na ostrov Kefalonia, v r.1998 na ostrov Kythira. V r.1999 začali upozorňovat na krásy jižního pobřeží Kréty atd...V r.2012 vkročili do 20. sezóny se záměrem neustále vylepšovat služby a nabízet klientům další neobvyklá místa Řecka.

 

Certifikát pojištění CK proti úpadku CK Viamare

Koncesní listina CK Viamare

Všeobecné smluvní a záruční podmínky CK Viamare

Cestovní pojištění CK Viamare

Informace k zájezdu

 

Cestovní kancelář VIAMARE nabízí zájezdy do těchto destinací:  

Řecko - transparent  Řecko - KefaloniaKorfuKosKrétaKythiraLefkadaLesbosRhodosSamosSyros,Zakynthos

Srí Lanka - transparent  Srí Lanka  

Španělsko - transparent  Španělsko - Kanárské ostrovy