Tunisko - Nabeul - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Nabeul Tunisko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Tunisko - NabeulTunisko - NabeulTuniské letovisko Nabeul je město se 70 tisíci obyvateli leží v jedné z nejúrodnějších oblastí Tuniska. Od hlavního města je vzdáleno 65 km. Nacházejí se zde úrodná zeleninová pole, pomerančové háje, oleandry a hlavně rozsáhlé vinice, na kterých se rodí nejlepší tuniská vína. Svou bujnou vegetací připomíná poloostrov Cap Bon zahradu ráje.

Město Nabeul patří k nejdůležitějším městům Tuniska. Nejznámější se stal díky výrobě jemných výšivek, krajek, parfémů a hlavně díky hrnčířskému průmyslu produkujícímu nádherné výrobky s prvky římské kultury. Doporučujeme Vám navštívit zdejší tradiční trh, kde se každý týden prodává vyhlášená místní keramika, koberce, koření, spotřební zboží i domácí zvířata. Veselé vyvolávání místních trhovců a pestrá paleta barev a vůní vytváří dojmy, na které nebudete moci ještě dlouho po návratu z Tuniska zapomenout.

Doba letu z Prahy: cca 2,10 hod., vzdálenost od letiště Enfidha: cca 69 km.

Vyhledávání zájezdů do letoviska Nabeul

Počasí:

Dnes Počasí v Nabeul - transparent 19° C Zítra Počasí v Nabeul - transparent 19 - 23° C23.10. Počasí v Nabeul - transparent 18 - 21° C
24.10. Počasí v Nabeul - transparent 18 - 21° C25.10. Počasí v Nabeul - transparent 19 - 21° C26.10. Počasí v Nabeul - transparent 17 - 22° C
27.10. Počasí v Nabeul - transparent 16 - 23° C28.10. Počasí v Nabeul - transparent 16 - 21° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]