Švýcarsko - Východní Švýcarsko - Pizol - dovolená 2018

Detail destinace

Pizol Švýcarsko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Pizol - tuto nádhernou přírodní krajinu můžete navštívit během kvetoucího jara, vzdušného léta, zlatavého podzimu nebo zasněžené zimy. Uvidíte zde třeba sviště horského nebo kozorožce. Za jasného počasí se vám nabídne jedinečný panoramatický výhled  z Pizolu až na Rheintal k Bodamskému jezeru, nebo na Büdner a Glarner Alpen  až ke slavnému horskému hřebeni Churfirsten.

Velmi vyhledávané středisko je Bad Ragaz, které vyniká velice kvalitními hotely. Mimo nabídku léčebných kůr nabízí zájemcům i golfová hřiště. Vydat se můžete k nedaleké jeskyni Tamina,kde zevnitř hory vytéká teplá voda.
Vyhledávaným letním sportem celé oblasti Pizol je pěší turistika, ale také cyklisti nebo in-line bruslařisi zde přijdou na své. Pro chvíle odpočinku i osvěžení doporučujeme v horkých letních dnech koupání v jezeru Walensee, ke kterému neodmyslitelně patří nádherná pláž. V každém směru zde prožijete sportovní i zábavnou dovolenou plnou nevšedních zážitků.

[Zobrazit mapu]