Švýcarsko - Východní Švýcarsko - dovolená 2018

Detail destinace

Východní Švýcarsko Švýcarsko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Východní Švýcarsko- na slunečné terase nad jezerem Walensee se jako brána do Heidilandu rozprostírá region Amden – Weesen. Malé historické město Weesen na březích jezera skýtá překvapivé množství atrakcí. V létě se zde můžete potápět, jezdit na vodních lyžích (či na surfboardu),  na lodích apod. Oblíbené je zde také rybaření, ježdění na koních a tenisové zápasy.

Hledáte-li v zimě rušné sjezdovky a vleky, pak vás tato oblast nejspíš zklame. Mnohem více se zde daří běžkovým lyžařům a zimním procházkám. Křišťálově čisté prameny, jezírka dosahující zrcadlového lesku, zdobné dřevěné chaty, výrobci sýrů, jasná a klidná údolí a velmi málo lidí.

Při objevování krás Appenzellu se můžete v zimě také zúčastnit zimní výpravy, během které si vybudujete vlastní iglů pro přečkání noci. V létě, zatímco vaše děti budou jezdit na místních rychlých tobogánech, si vy můžete udělat vyjížďku na koních.

[Zobrazit mapu]