Švýcarsko - Švýcarské Alpy - Vaud / Waadt - Leysin / Les Mosses - dovolená 2018

Detail destinace

Leysin / Les Mosses Švýcarsko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 15 490 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Lyžařské středisko Leysin – Les Mosses - se rozkládá ve Freiburgských Alpách ,odkud je nádherný výhled na Ženevské jezero a taky zdejší alpské velikány. Pro oblast Leysin – Les Mosses je typická tradiční architektura a velmi kvalitní lyžařské zázemí. Jde o lehké až středně těžké lyžařské středisko vhodné pro rodiny s dětmi a začátečníky, ale na své si zde přijdou i zkušení lyžaři.

Středisko lyžařům nabízí 100 km sjezdových tratí. O přepravu lyžařů se stará 21 vleků, 7 sedačkových a 2 kabinkové lanovky. Většina tratí se nachází na vrcholu La Berneuse dosahujícím výšky 2200 metrů nad mořem. Pokud by vám tato nabídka nestačila, můžete v rámci skipasu Alpes Vaudoises využít až 550 km tratí, které najdete v sousedních areálech. Milovníkům freeridového lyžování je určen leysinský areál Tour d´Ai. Najdete zde rovněž nabídku i pro snowboarding – v Les Mosses je snowpark s boardercrossem a v Leysin zase Nescafé Freestyle Park se 150 metrů dlouhou U-rampou, slalomem, skoky, freestyle sjezdovkou a boardercrossem. Pro běžkaře jsou mezi Les Mosses a La Lécherette připraveny krásné upravované okružní trasy. Trati u Leysinu mají vždy dostatek kvalitního sněhu.
Místní atrakcí je otáčivá restaurace Kuklos, ze které je nádherný výhled na místní horské velikány jako je Eiger, Matterhorn, Mont Blanc a vrcholky nad jižním břehem Ženevského jezera. Po lyžování si můžete zaplavat v bazénu, zahrát si nějaký sálový sport v místní sportovní hale, vyzkoušet lezeckou stěnu nebo kluziště. Pokud chcete zažít trošku adrenalinu, zkuste jízdu ve sněhu na motokárách, paragliding nebo jízdu se psím spřežením.

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Datum Délka Strava Doprava Cena
 4.8.2018 8 dní Polopenze autobusautobus 15 490 Kč Detail

další nabídky >