Švýcarsko - Švýcarské Alpy - Valais / Wallis - Nendaz - dovolená 2018

Detail destinace

Nendaz Švýcarsko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 8 690 Kč - 17 793 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Lyžařská Nendaz - se nachází na jihu Švýcarska poblíž města Sion. Dominantou této oblasti je hora  Mont Fort s nadmořskou výškou 3330 m, z které je nádherný výhled na alpské obry Matterhorn-Monte Rosa, Mont Blanc a Jungfrau. Zdejší lyžařský areál disponuje 331 km dobře upravených lyžařských sjezdovek a 79 km neupravených tratí. Kvůli rozsáhlosti je tato oblast rozdělena do dvou částí. Východní se nazývá La Printze a jejím centrem je vesnička Veysonnaz, na západní části je centrem vesnička Verbier. I když se obě tyto části nacházejí ve stanici Tortin, tak cesta mezi nimi je trošku delší.

 Nejnáročnější černá sjezdovka vás dostane do Tortinu a do Siviez. Další lyžařské sjezdovky a lanovky se nachází nad vesnicí Verbier. Odtud se táhnou spíše méně náročné svahy, vhodné pro středně pokročilé lyžaře, do vesnice  La Tzoumaz.

Na východě lyžařského areálu 4 Vallés - Verbier / Nendaz /Veysonnaz doporučujeme možnosti zalyžovat si na tzv. Medvědí  sjezdovce, na které se v minulosti jel závod Světového poháru. Nendaz si oblíbili milovníci klidného lyžování a rodiny s dětmi díky jeho nenáročným svahům. Pokud jste vyznavači snowboardingu, tak je pro vás připraven velký funpark v okolí stanice La Chaux a také tu najdete dalších šest menších snowparků v okolních vesničkách. Pro zajímavost se zde koncem března koná závod nejlepších snowboardistů . Běžkaři ocení 30 okruhů s vysokou zárukou sněhu a v Brusonu jsou dokonce stopy kde se pořádají mezinárodní závody na běžkách. Po náročně stráveném dni můžete zajít do restaurace, baru, navštívit fitness, solárko, sauny či si jen tak zaplavat.

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Residence Le Pracondu
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 17.3.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 8 690 Kč Detail
 7.4.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 8 690 Kč Detail
 7.4.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 8 883 Kč Detail

další nabídky >