Švýcarsko - Švýcarské Alpy - Valais / Wallis - Crans Montana - dovolená 2017

Detail destinace

Crans Montana Švýcarsko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 13 760 Kč - 28 980 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Lyžařská oblast Crans Montana - byla v minulosti spíše známa jako místo s lěčivými účinky. Dnes je ale považována za skvělou oblast pro lyžaře. Je zde dostatek sněhu, slunečního světla a překrásný pohled na alpské velikány jako je například Mont Blanc. . K dispozici je 140 km upravených lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti. Oblast vznikla spojením městeček Crans, Montana a méně známým Aminona. Crans je spíše moderní s krásnými budovami, obchody, úžasnou kuchyní a rozmanitým nočním životem.

Tato oblas bylat rozdělena do 3 úrovní. Máte tak snadný přehled o její rozmanitosti. Na mírných kopcích mezi Cransem a Montanou nalezneme ty jednodušší sjezdovky. Náročnější sjezdovky najdeme  na svazích hor Bella Lui, Petit Bonvin, Chetseron a Les Violettes. Nejnáročnější svahy jsou u ledovce v Plaine Morte. Pro milovníky carvingového lyžování je zde připravena 12 km dlouhá sjezdovka z vrcholku ledovce vedoucí až do vesnice Les Barzettes. Další adrenalinovou sjezdovkou je La Toulla, kde nalezneme terén s boulemi. Pokud máte rádi opravdové vzrušení zkuste heliski. Snowboardistům je zde k dispozici snowpark u města La Tza a pokud ještě nejste unaveni po celém dni stáveném na lyžích čeká tu na Vás uměle osvětlená sjezdovka  Grand Signal.

Běžkaři zde mají 40 km tratí, ve které se v zimě mění i místní golfové hřiště. Trasy vedou kolem vesnice Suonen, starodávných zavlažovacích kanálů v krásném kopcovitém terénu. Z další nabídky sportovních možností můžete využít jízdy na saních, metané či procházek zimní krajinou.

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Apparthotel Helvetia Intergolf
Hodnocení:
5,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 12.7.2017 5 dní Bez stravy vlastnívlastní 13 760 Kč Detail
 18.8.2017 5 dní Bez stravy vlastnívlastní 13 760 Kč Detail
 1.9.2017 5 dní Bez stravy vlastnívlastní 13 760 Kč Detail

další nabídky >