Švýcarsko - Švýcarské Alpy - Graubünden - San Bernadino - dovolená 2018

Detail destinace

San Bernadino Švýcarsko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

San Bernardino - nachází se na úpatí stejnojmenného průsmyku a patří ke Comune di Mesocco k Val Mesolcina, která spolu s Val Calanca tvoří oblast Moesano.

V létě jsou přírodní podmínky ideální pro ty, kteří  mají rádi kontakt s přírodou. San Bernardino nabízí nádhernou krajinu, borové háje, rašeliniště a pestrou škálu rostlin. Hlavní důvod výskytu obrovského množství různých druhů rostlin je třeba hledat ve zdejších  klimatických podmínkách a také v poloze regionu San Bernardino. Rašeliniště v Passo del San Bernardino  představuje typickou švýcarskou krajinu s vrcholy hor zformovanými ledovci, četnými jezírky, zatímco bažiny v okolí vesnic skýtají rozmanitou floru jižních Alp.
Rozsáhlá síť turistických stezek, mnohostranné panoramatické vycházky, jedinečná fauna a flora dělají ze San Bernardina ideální místo pro ty, kteří touží strávit čas v přírodě. 160 km turistických stezek je velmi dobře značeno a zvou návštěvníka k objevení přírodní krásy. Několik stezek a průsmyků spojují San Bernardino s blízkým Val Calanca a Valsangiacomo (Itálie) a zbytek s Val Mesolcina.. Turisté mohou objevovat krásy okolí také ze sedla kola. Je zde k dispozici pět výborně označených cyklostezek. Mesolcina a průjezdy.
  V roce 1967 byl slavnostně otevřen dálniční tunel, který spojuje sever s jihem během celého roku. Za zmínku stojí také minerální voda ze San Bernardina - staří Římané ji užívali jako nápoj i pro obvyklé koupele. Později v roce 1717 ji přírodovědec Scheurer označil za léčivou.

[Zobrazit mapu]