Švýcarsko - Švýcarské Alpy - Graubünden - Samnaun - dovolená 2018

Detail destinace

Samnaun Švýcarsko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Samnaun - leží uprostřed, v srdci trojmezí Rakousko-Švýcarsko-Itálie,. Ve spojení s Ischiglem nabízí přes 200 kilometrů skvěle upravených sjezdovek a nejmodernější vleky. Návštěvníci se mohou přepravit lanovkou Twinliner, první 2-patrovou lanovkou na světě, na slunečnou horskou plošinu Alp Trida.

Cesta dvoupatrovou kabinkovou lanovkou na slunné svahy trvá šest minut a lanovka vás přepraví z nadmořské výšky 1780 metrů do 2500 m na Alp Trida. Patří k jedné z největších visutých lanovek na světě. Alp Trida je výchozím bodem pro začátečníky, milovníky carvingu i freeridingu. Centrální bodem je slunečná horská plošina Alp Trida (2260 m), odkud můžete carvovat na středně těžkých a částečně širokých sjezdovkách  kolem Alp Bella, nebo zde hned vedle mnoha sjezdovek freeridovat v přehledném terénu. Můžete se také vlekem přepravit dále na Idjoch, Oderjoch nebo na Greitspitze a tím ke hraničnímu přejezdu do Rakouska. Zpátky ve Švýcarsku si můžete vybírat např. mezi sjezdovkami z vrcholku Palinkopf. Zde začíná přímý sjezd zpět do Samnaun Dorf s výškovým převýšením 740 metrů.

Snowboardisté, ať už začátečníci nebo pokročilí, si zde také přijdou na své. Jsou zde pro ně připraveny dva skvěle vybavené snowparky, jeden na Alp Trida Eck a druhý nad Idalp, na rakouské straně.Pro běžkaře  existuje v údolí pouze jedna stopa, která vede z Laretu do Samnaun Dorf a jedna bruslařská stopa ve vyšší poloze. Také můžete využít mnoho dalších zimních sportovních aktivit, jako například sáňkování na dvou přírodních sáňkařských drahách. Krásné jsou také zimní turistické stezky, nebo přírodní kluziště.

[Zobrazit mapu]