Švýcarsko - Centrální Švýcarsko - Zürich - dovolená 2018

Detail destinace

Zürich Švýcarsko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Curych - patří k nejkrásnějším a nejzajímavějším švýcarským městům. Bylo to místní jezero, které do těchto míst přilákalo první obyvatele. Nyní je lákadlem pro milovníky vody a vodních sportů.

 Za návštěvu jistě stojí jedna z nejelegantnějších ulic ve Švýcarsku a zároveň jedna z nejprestižnějších na světě -  Bahnhofstrasse, která nadchne svými pestrými výlohami nejen dámy. Nedaleko železničního nádraží jstojí observatoř Urania. Nezapomenete na středověký ženský klášter Fraumünster, poblíž stojící barokní cechovní dům Zunfthaus zur Meisen nebo nejstarší kostel ve městě - kostel sv. Petra. Procházka starým městem je dobrou volbou. Jestliže vám však ani toto nestačí, navštivte Švýcarské národní muzeum nebo třeba Muzeum výtvarných umění. Pokud zdoláte příkré schody na Lindenhof, naskytne se vám krásný pohled na řeku Limmat, která svým korytem nevinně půlí město na dvě část a je brázděna výletními loděmi a rušným přístavem opodál.

Počasí:

Dnes Počasí v Zurich - transparent 9° C Zítra Počasí v Zurich - transparent 3 - 10° C25.1. Počasí v Zurich - transparent 1 - 10° C
26.1. Počasí v Zurich - transparent 2 - 5° C27.1. Počasí v Zurich - transparent 1 - 4° C28.1. Počasí v Zurich - transparent 4 - 4° C
29.1. Počasí v Zurich - transparent -2 - 6° C30.1. Počasí v Zurich - transparent -2 - 8° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]