Švýcarsko - Berner Oberland - Adelboden - Lenk - dovolená 2018

Detail destinace

Adelboden - Lenk Švýcarsko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Lyžařské středisko Adelboden - leží v nadmořské výšce 1353m ve východní části švýcarské oblasti Berner Oberland a je známé díky svému příjemnému a zdravému klimatu. Toto středisko nabízí pro letní i zimní období pestrou nabídku sportů, zejména díky své jihovýchodní poloze. Nádherný výhled na hory a útulná atmosféra vám umožní načerpat energii při pobytu v této vesničce.

Lyžařská oblast Adelboden–Lenk patří k největší a nejatraktivnější zimní destinaci Švýcarska. Od prosince až do dubna nabízí svým hostům moderní lanovky (50), nejrůznější sjezdovky (160 km), parky pro snowboarding, sjezdovky pro carving a mnoho dalšího. Také velký počet restaurací a barů u sjezdovek láká k zastavení. Odpočinout od lyžování si můžete na umělém kluzišti, při běžkování, curlingu, sáňkování nebo třeba v bazénu.

V létě nabízí středisko Adelboden pro milovníky kol velký počet cyklostezek. Také vyznavači pěší turistiky zde mají k dispozici na 200 km tras. Další nabídkou pro letní rekreaci je bazén, sauna, golf, rybaření, rafting, jízda na koních, lyžování na trávě, paragliding, nebo i bezmotorové létání.

[Zobrazit mapu]