Last minute, Super last minute, Akční nabídky, Slevy, Zájezdy, Dovolená

Last minute

Last minute zájezdy jsou každoročně velmi oblíbené, zvláště pro ty, kteří chtějí ušetřit. Jste na tom podobně? V tom případě Vás vítáme na stránce, která je určená právě pro pobytové zájezdy last minute, letecké zájezdy, i zájezdy na vlastní dopravu.

Kvalitu ubytování, dostupnost pláží, restaurací, fakultativních výletů a dalších podrobností Vám také rádi ověříme. Nabízíme zájezdy od pojištěných cestovních kanceláří, které jsou důkladně prověřovány. A jak je to s cenou? Cenu Vám nabízíme stejnou jako u cestovní kanceláře, tudíž neproděláte.

Rádi Vám pomůžeme s výběrem Vaší dovolené. Jestliže dáváte přednost osobnímu kontaktu, můžete nás navštívit na konečné stanici metra C Háje vedle prodejny Albert. Další variantou je kontaktovat nás telefonem: +420 777 755 714, nebo e mailem: nubis@nubis.cz.

Hledáte i super last minute na poslední chvíli? Nezáleží Vám tolik na datu odjezdu nebo odletu? V tom případě jste u nás na správném místě. Stačí nás totiž kontaktovat a zjistíme Vám aktuální super last minute, díky kterému můžete ušetřit i několik tisíc korun.

Jaké destinace nabízíme u last minute dovolené? Máme velmi široké spektrum zájezdů, které je přichystáno přímo pro Vás. Zrelaxovat a užít si evropskou či exotickou dovolenou můžete po celém světě: Bali, Bulharsko, Dominikánská republika, Egypt, Emiráty, Chorvatsko, Isla Margarita, Itálie, Jamajka, Kanárské ostrovy, Kapverdy, Keňa, Kuba, Kypr, Madeira, Maledivy, Maroko, Mauricius, Mexiko, Řecko, Senegal, Seychely, Srí Lanka, Španělsko, Thajsko, Tunisko, Turecko a Zanzibar.