Španělsko - Španělsko pevnina - Costa Brava - Empuriabrava - dovolená 2018

Detail destinace

Empuriabrava Španělsko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Známé rekreační středisko Empuriabrava - se nachází na severovýchodě katalánského Empuriabravaregionu Girona, na oblíbeném pobřeží Costa Brava. Toto uměle vybudované město je situováno přímo u moře a je protkáno množstvím kanálů. Jde o ohromný turistický komplex, kde na každém kroku narazíte na restaurace, bary, kavárny, diskotéky i obchody s módním zbožím nebo sportovním zařízením. Město je poměrně dost rušné, proto je vhodné spíše pro lidi, kteří mají rádi aktivně strávenou dovolenou a bujarý noční život.

EmpuriabravaV letovisku je asi 30 kilometrů splavných sladkovodních kanálů, které jsou napájeny z nedalekého jezera. Člunem se po kanálech můžete dostat až k domům, které byly vystavěny na pobřeží.

Středisko je lemováno nádhernými písečnými plážemi, které se táhnou v délce 2 kilometrů. Najdete zde sportovní přístav, centrum parašutismu i potápěčské centrum. Půjčit si můžete veškeré zařízení pro Empuriabrava: nádherné písečné pláže a ubytování s dobrou obsluhou.Centrum parašutismu a potápěčské centrum- K dispozici je také bazén se sladkou vodou.

Zaběhat si můžete na zdejších tenisových kurtech, fitness centru, golfovém hřišti nebo si zahrát minigolf. Jsou zde navíc i skvělé podmínky pro rybaření. V letovisku je také sít cyklistických cest, proto si v půjčovně vyzvedněte horské kolo a vyrazte na výlet.

Na své si v oblasti přijdou i milovníci kultury. Navštivte Dalí Museum v 15 km vzdáleném Figueres. Empuriabrava má zajištěno pravidelné autobusové spojení s okolními letovisky. Vydat se tak můžete třeba do Roses, L´Escala nebo i do 150 km vzdálené Barcelony. Jen několik kilometrů odtud navíc leží městečko Castelló d´Empúries nacházející se nedaleko ústí řeky Ríu Muga.

Výlet si udělejte směrem na jih, kde se rozkládá národní park Emporda. Ten je považován za nejdůležitější park Katalánska. Byl založen v roce 1983 a ochraňuje zdejší jedinečnou faunu a flóru. Procházet se zde můžete po úzkých cestičkách vedoucích mezi močály a bažinami. Park je skvělým místem pro pozorování až 290 druhů ptactva. Jeho celková rozloha je 47 km2.

Doba letu z Prahy: cca 1,55 hod., vzdálenost od letiště Barcelona cca 162 km.

 

Vyhledávání zájezdů do letoviska Empuriabrava

Počasí:

Dnes Počasí v Roses - transparent 14° C Zítra Počasí v Roses - transparent 11 - 14° C24.1. Počasí v Roses - transparent 10 - 13° C
25.1. Počasí v Roses - transparent 11 - 15° C26.1. Počasí v Roses - transparent 9 - 13° C27.1. Počasí v Roses - transparent 8 - 11° C
28.1. Počasí v Roses - transparent 8 - 11° C29.1. Počasí v Roses - transparent 10 - 13° C30.1. Počasí v Roses - transparent 7 - 13° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]