Španělsko - Španělsko pevnina - Costa Blanca - Guardamar - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Guardamar Španělsko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Obec Guardamar dcel Segura - které se často říká také zkráceně Guardamar, se rozkládá na slunečném španělském pobřeží Costa Blanca. Leží v autonomní oblasti Valencie, v provincii Alicante, u ústí řeky Seguro do Středozemního moře. Toto letovisko je ideálním místem pro strávení pohodové a ničím nerušené dovolené u moře.

Okolí letoviska bylo ve 20. století osázeno smrkovými lesy  hlavně proto, aby se zabránilo postupu písečných dun do města. Guardamar je typickým španělským městečkem, kde najdete četné obchůdky se suvenýry, potravinami a dalším zbožím, je zde také supermarket, bary, diskotéky a restaurace lákající k ochutnávce místních specialit.

Pobřeží je zde lemováno jedněmi z nejkrásnějších pláží ve Španělsku. Pro svou čistotu a vybavení jsou každoročně oceňovány modrou vlajkou EU. Pláže jsou tvořeny jemným bílým pískem a jsou dostatečně rozlehlé, proto zde není nikdy mnoho lidí na jednom místě.  Letovisko Guardamar je známé také svými blešími trhy, které se zde konají pravidelně každou středu.

Asi 40 km od Guardamaru je vzdáleno město Alicante a Murcia, které jistě stojí za návštěvu. O něco dále se pak rozkládá historická Cartagena.

Doba letu z Prahy: cca 2,45 hod., vzdálenost od letiště la Manga: cca 73 km.

 

Vyhledávání zájezdů do letoviska Guardamar

Počasí:

Dnes Počasí v Guardamar - transparent 22° C Zítra Počasí v Guardamar - transparent 21 - 29° C26.9. Počasí v Guardamar - transparent 22 - 30° C
27.9. Počasí v Guardamar - transparent 20 - 23° C28.9. Počasí v Guardamar - transparent 19 - 25° C29.9. Počasí v Guardamar - transparent 20 - 26° C
30.9. Počasí v Guardamar - transparent 20 - 24° C1.10. Počasí v Guardamar - transparent 19 - 27° C2.10. Počasí v Guardamar - transparent 24 - 32° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]