Španělsko - Španělsko pevnina - Costa Blanca - Altea - dovolená 2018

Detail destinace
Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Altea - je malé město na Costa Blanca udržující si atmosféru rybářské vesnice a nachází Altease zhruba devět kilometrů severně od Benidormu. Hory v okolí  udržují pohodlné klima v letních měsících, stejně jako v zimních měsících, kdy pomáhají chránit obec před studeným větrem.

AlteaLetiště v Alicante letiště leží asi hodinu jízdy od města. K dispozici jsou autobusy a vlaky, které Vás do Altey  dovezou, nebo si můžete půjčit auto. Půjčovna aut je na letišti.

Pěší výlety po městě, nebo do hor  jsou nejlepší způsob, jak prožít zdejší dovolenou. Máte-li rádi přírodu, horské pěší túry jsou skvělý způsob, jak si užít krásného okolí v klidném prostředí, nebo navštívit golfové hřiště.

Kousek od pláže a přístavu  je výběr malých obchůdků k nákupům. Je zde také trh, otevřený od Velikonoc do září. Můžete najít širokou škálu cenově dostupné ruční práce.

Doba letu z Prahy: cca 2,15 hod., vzdálenost od letiště Valencie: cca 141 km

 

Vyhledávání zájezdů do letoviska Altea

Počasí:

Dnes Počasí v Altea - transparent 17° C Zítra Počasí v Altea - transparent 13 - 16° C25.1. Počasí v Altea - transparent 11 - 15° C
26.1. Počasí v Altea - transparent 11 - 14° C27.1. Počasí v Altea - transparent 10 - 13° C28.1. Počasí v Altea - transparent 9 - 11° C
29.1. Počasí v Altea - transparent 11 - 13° C30.1. Počasí v Altea - transparent 11 - 14° C31.1. Počasí v Altea - transparent 9 - 14° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]