Španělsko - Španělsko pevnina - Andalusie - Costa de la Luz - Conil de La Frontera - dovolená 2018

Detail destinace

Conil de La Frontera Španělsko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 13 669 Kč - 36 735 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Conil de la Frontera - je  příjemné španělské městečko ležící na jihovýchodě Andalusie, asi 40 kilometrů od Cádizu. Jeho hlavní předností jsou nádherné dlouhé písečné pláže, lemované útesy a piniovými háji.

Rozprostírá se v samém středu pobřežní oblasti Andalusie, kde je omýváno vodami Conil de La FronteraAtlantského oceánu. Jeho severním sousedem je letovisko Chiclana de la Frontera a na jihu hraničí s Véjerem de la Frontera. Město bylo založeno Féničany, kteří se věnovali rybolovu, zejména tedy lovu tuňáků. Následovali Římané, kteří Conilu dali důležitost tím, že skrze něj vedli silnici Vía Herculea, jež byla spojnicí mezi Málagou a Cádizem. V roce 1299 se ve městečku usadil Alonso Pérez de Guzmán, po kterém byla pojmenovaná nejen věž vystavěná na obranu proti případnému útoku, ale nakonec i celé město. Věž Torre de Guzmán je dnes jednou z nejvýznamnějších památek Conil de la Frontera. Další zajímavou stavbou, která stojí za prohlídku je kostel svaté Kateřiny.

Najdete zde pláže jak přírodní, tak i upravované, velké i menší, veřejné i odlehlé. Za hlavní pláž je považována Playa de los Bateles, která je nejdelší a většinou se na ní nachází také nejvíce lidí. K dalším oblíbeným plážím patří Playa La Fontanilla, Playa del Gallo Fuente, Playa Punta Lejos a Cala del Aceite. Přitažlivá je rovněž pláž Playa El Roqueo, na níž se nachází bunkr pocházející z občanské války.

Conil de La FronteraVyzkoušet si zde můžete snad všechny možné vodní sporty. Pobřeží si oblíbili zejména vyznavači kitesurfingu a windsurfingu. Zdejší pláže jsou jako stvořené pro projížďky na koni, okolní krajina pak láká k turistice a cyklistice. V samotném centru Conil de la Frontera najdete dostatek zábavy i nákupních možností.

Conil de la Frontera není mezi turisty ještě tolik známé, proto zde panuje klid a pohodová atmosféra. Za odpočinkem sem přijíždí hlavně Španělé, ale poslední dobou začali krásy tohoto pobřeží objevovat také Němci. Zajímavé je i okolí letoviska. Asi 16 km daleko najdete golfové hřiště, které je jedním z nejlepších v celé Evropě. Za návštěvu pak stojí také zříceniny římského města Baelo Claudia, 4 kilometry dlouhá pláž Bolonia lemovaná písečnými dunami nebo město Cádiz. Asi 70 km je vzdálen Gibraltar, kde se nachází mezinárodní letiště.

Doba letu z Prahy: cca 3,15 hod., vzdálenost od letiště Jerez: cca 56 km.

 

Vyhledávání zájezdů do Conil de La Frontera

Počasí:

Dnes Počasí v Vejer - transparent 14° C Zítra Počasí v Vejer - transparent 9 - 15° C25.1. Počasí v Vejer - transparent 10 - 15° C
26.1. Počasí v Vejer - transparent 8 - 13° C27.1. Počasí v Vejer - transparent 5 - 13° C28.1. Počasí v Vejer - transparent 7 - 14° C
29.1. Počasí v Vejer - transparent 5 - 14° C30.1. Počasí v Vejer - transparent 6 - 13° C31.1. Počasí v Vejer - transparent 6 - 14° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Datum Délka Strava Doprava Cena
 11.10.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyVaršava 13 669 Kč Detail
 4.10.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyVaršava 13 802 Kč Detail
 27.9.2018 8 dní Snídaně leteckyleteckyVaršava 14 393 Kč Detail

další nabídky >