Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - La Gomera - Valle Gran Rey - dovolená 2017

Detail destinace

Valle Gran Rey Španělsko - transparent

za cenu 0 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jeko u pořádajích cestovních kanceláří, včetně všech slev.

Největší nabídka zájezdů: nabízíme zájezdy od cca 300 cestovních kanceláří z ČR, Německa a Rakouska.

Valle Gran Rey - je nejoblíbenějším a také nejnavštěvovanějším místem kanárského Valle Gran Reyostrova La Gomera. Skutečnost, že sem každoročně míří velké množství turistů, dokládá, že jde o místo opravdu kvalitní dovolené. Přesto nečekejte klasický ráj turistů. La Gomera obecně nepatří ke klasickým komerčním destinacím. Hlavní devizou ostrova totiž nejsou pláže a nejrůznější lákavé turistické atrakce, ale čistá a až neskutečně krásná příroda. A v tomto duchu se odvíjí veškerý život ve Valle Gran Rey.

Valle Gran ReyV blízkosti Valle Gran Rey se nachází hned několik pláží s černým vulkanickým pískem. Jejich okolí je obestřeno nezapomenutelnou scenérií sopečných hor, bujného zeleného porostu a modravých mořských dálek. Výhodou je, že díky celoročnímu klimatu, které zajišťuje minimální teploty kolem 20 stupňů Celsia, a to i v zimě, se dá koupat v kteroukoli roční dobu.

Rekreační oblast Valle Gran Rey je tvořena několika sousedícími vesničkami. Svou vybaveností se může resort směle přirovnat k známějším centrům Kanárských ostrovů. V malém rybářském přístavu Las Vueltas jsou k dispozici obchůdky, banky, spousta barů a restaurací nabízejících zejména mořské speciality, ale také sportovní zařízení nebo zkrátka jen malebná místečka, kde můžete posedět a pozorovat čilý přístavní ruch. Ve Valle Gran Rey však nechybí samozřejmě ani hotely, soukromé apartmány a vily, bary či restaurace. Protože je La Gomera především cílem milovníků přírody a aktivní dovolené, je zdejší krajina z většiny dobře zpřístupněna pro pěší a cyklisty. Cestou při svých túrách do přírody můžete spatřit banánové plantáže, terasovité sady s tropickými keři, pole s obilninami nebo divoce rostoucí vysoké palmy rozeseté po kraji.

Při březích ostrova La Gomera lze zahlédnout divoce žijící delfíny, takže není nic snazšího než vyrazit na výlet lodí a zažít tuto nádheru na vlastní oči.

Doba letu z Prahy: cca 4,40 hod., vzdálenost od letiště La Gomera: cca 34 km.

 

Vyhledávání zájezdů do letoviska Valle Gran Rey

[Zobrazit mapu]