Španělsko - Španělsko ostrovy - Kanárské ostrovy - Gran Canaria - Puerto de Mogán - dovolená 2018

Detail destinace
Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Španělsko - Kanárské ostrovy - Gran canaria - Puerto de MogánŠpanělsko - Kanárské ostrovy - Gran canaria - Puerto de MogánPuerto de Mogán - na Gran Canaria sice není největším z Kanárských ostrovů, ale je tím nejnavštěvovanějším. Naleznete zde vše, co byste si na jen dovolené mohli přát. Gran Canaria nabízí jak velká turisticky vybavená letoviska, tak divokou krásu přírody ve vnitrozemí. Za návštěvu určitě stojí i hlavní město Las Palmas, které je plné kulturních a architektonických památek. Zájezd na Gran Canarii pro vás bude tou pravou dovolenou v kanárském stylu.

Puerto de Mogán jsou známé jako Malé Benátky díky svým nádherným uličkám a kanálům. Je to místo, které stojí za návštěvu při prohlídce Kanárských ostrovů. V Puerto de Mogán doporučujme vyhledat tržní centrum, které patří k jedněm z nejvíce rozšířených na Kanárských ostrovech. Zde naleznete suvenýry v podobě keramiky, oblečení, koření, pohledy, až po krásné šperky.

Doba letu z Prahy: cca 4,40 hod., vzdálenost od letiště Gran Canaria: cca 53 km.

Vyhledávání zájezdů do letoviska Puerto de Mogán

[Zobrazit mapu]