Španělsko - Andalusie - MiniHollywood

Španělsko - Andalusie - MiniHollywood

Španělsko » Andalusie  

	Španělsko - Andalusie - MiniHollywoodŠpanělsko - Andalusie - MiniHollywood Španělsko - Andalusie - MiniHollywood

MiniHollywood – westernová vesnička. V 60. a 70. letech se právě zde točili slavné westernové scény s hvězdami světového filmu jako je Clint Eastwood, Brigitte Bardot, Anthony Quinn, Claudia Cardinale, Alain Delon, Sean Connery, Raquel Welch, Orson Welles a mnoho dalších. Poušť Tabernas nabízí filmařům jedinečnou, krásnou a tajemnou krajinu, která poskytuje skvělé pozadí pro legendární filmy jako je Lawrence z Arábie, Kleopatra, Hodný, zlý a ošklivý, Indiana Jones a poslední křížová výprava a mnohé další. Ve westernové vesničce můžete zhlédnout téměř autentickou střílečku z divokého západu, čí navštívit šantán a za popíjení ohnivé vody zhlédnou zdejší představení.

MiniHollywoodzoologická zahrada. Přibližně 800 zvířat v 200 živočišných druhů je příjemným zpetřením tohoto pouštního prostředí.

MiniHollywoodbotanická zahrada. Pro příznivce pichlavých kaktusů je zde připravená nádherná kolekce místních krasvců v jejich přirozeném prostředí.

MiniHollywoodAquatic Zone. V odpoledních hodinách je k dispozici nově postavený menší aquapark, který Vám v tomto pouštním prostředí přijde vhod.

Galerie fotografií