Seychely - ostrov Desroches - dovolená 2018

Detail destinace

ostrov Desroches Seychely - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Seychely - ostrov DesrochesSeychely - ostrov DesrochesOstrov DesrochesSeychely je svým protáhlým tvarem o rozměrech 5 x 1 km spíše menším ostrovem. Obvod celého ostrova Desroches zdobí bělostný korálový písek a smaragdová laguna. Vnitrozemí je pokryté hustou vegetací, která poskytuje příjemný stín. Zkuste potápění v laguně, a to v kteroukoli roční dobu, či lodní výlet na ostatní ostrůvky Amirantes!

Na ostrově Desroches jsou velmi popoulární aktivity, díky své velikosti ostrova to znamená skvělou příležitost pro turistiku. Jak pro pěší, tak i pro cyklistiku, šnorchlování a potápění, užívání si plážových sportů a opalování. Krásná příležitost pro svatební cestu s jedinečnými zážitky.

Doba letu z Prahy: cca 12 hod., letecký transfer od letiště Mahé: cca 1,30 hod..

Počasí:

Dnes Počasí v Desroches - transparent 26° C Zítra Počasí v Desroches - transparent 25 - 27° C26.1. Počasí v Desroches - transparent 25 - 26° C
27.1. Počasí v Desroches - transparent 25 - 26° C28.1. Počasí v Desroches - transparent 25 - 26° C29.1. Počasí v Desroches - transparent 25 - 26° C
30.1. Počasí v Desroches - transparent 26 - 26° C31.1. Počasí v Desroches - transparent 26 - 27° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]