Senior program 55 plus

Senior program 55 plus

Program Dovolená 55+ je dotován částkou až 150 € na osobu.

 

Občané evropských zemí starší 55 let budou moci využít tohoto kompletního programu a strávit dovolenou ve Španělsku mimo hlavní turistickou sezónu.

Mírné podnebí, různé druhy aktivit, přívětivé služby, různorodá a pestrá kuchyně, kultura, příroda... a to vše v těch nejlepších podmínkách a v největším pohodlí, na organizovaném skupinovém zájezdě s dopravou, ve čtyřhvězdičkových hotelích se stravou - pokud nní stanoveno jinak, rekreačními aktivitami.

Budete se moci podělit o své zážitky s jinými evropskými seniory v prostředí, jež bylo zvoleno pro Vaše pohodlí a aktivní stáří.

Pozor! Za dotovanou a nezměněnou cenu letí i osoba mladší, která cestuje jako doprovod seniora 55+ ! Dotované ceny se již nebudou měnit ani snižovat a nebudou nybízeny v režimu LAST MINUTE.

Program Senior 55+ jsou zvýhodněné cestovní balíčky nabízené v jednotlivých destinacích kde jsou do programu zařazeny konkrétní hotely. Na cestovní smlouvu se uvádí pouze konkrétní destinace a Vy si vyberete Vámi preferovaný hotel a destinaci z nabízeného seznamu, které budou v cestovní smlouvě uvedeny jako Vámi preferovaný hotel a destinace. Pokud bude Vámi preferovaný hotel obsazen, budete ubytováni v náhradním hotelu srovnatelné kvality.

Při rezervaci si prosím vyberte z nabídky a sdělte nám preferenci hotelu a destinace, budeme se snažit vyhovět Vašim požadavkům. Možnost výběru z následujících hotelů:

 

ISCHIA

SICÍLIE

KYPR

 

MADEIRA

MALTA

SLOVENSKO

 

KRÉTA

RHODOS

ZAKYNTHOS

 

ANDALUSIE

COSTA BRAVA

MALLORCA

 


TURECKO