Řecko - Řecko pevnina - Chalkidiki - Neos Marmaras - dovolená 2018

Detail destinace

Neos Marmaras Řecko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Neos MarmarasNeos Marmaras

Neos Marmaras - velmi živé letovisko leží na  západním pobřeží ostrova Chalkidiki. Městečko nabízí svým návštěvníkům především kouzlo čilého společenského života, spoustu obchůdků, taveren, tradičních rybích restaurací, barů a diskoték. Centrum se soustředí k pobřeží, zatímco ve svazích nad ním jsou vystavěny atraktivní apartmánové domy, odkud je nádherná vyhlídka na příměstský přístav zasazený do půvabného zálivu, blízký ostrůvek "želva" a protilehlou Kassandru.

Příjemné zážitky přinášejí nejen slunečné dny strávené na krásných plážích, ale rovněž večery, kdy si můžete posedět v jedné z mnoha útulných restaurací na pobřeží a vychutnávat tradiční hudbu a výhled na moře. Pláž ve východní části Neos Marmaras skýtá příjemný stín zeleně lemující celou její délku. Tato udržovaná písčitá pláž, pozvolně se svažující do moře, přechází z městské rušnější části do poklidných malebných pláží v Porto Carras. Dlouhá písečná pláž v západní části letoviska - Paradiso, s mírným vstupem do moře, je přírodní. Možnost vodních sportů.

Doba letu z Prahy: cca 2,05 hod., vzdálenost od letiště Soluň: cca 107 km.

 

Vyhledávání zájezdů do letoviska Neos Marmaras

[Zobrazit mapu]