Řecko - Řecko ostrovy - Korfu - Pelekas - dovolená 2018

Detail destinace

Pelekas Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 14 890 Kč - 64 190 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Řecko - Řecké ostrovy - Korfu - PelekasŘecko - Řecké ostrovy - Korfu - PelekasPelekas je zátoka Glyfada na západním pobřeží řeckého ostrova  Korfu se rozprostírá na úpatí 270 metrů vysokého kopce, na jehož vrcholku se usadila malebná vesnička Pelekas. Jde o menší středisko obklopené několika nádhernými písečnými plážemi a divokou, téměř nedotčenou přírodou. Je zasazeno do malého zálivu a z obou stran jakoby uzavřeno rozličnými skalními útvary. Pláž Glyfada je jednou z nejproslulejších pláží na ostrově, táhne se na vzdálenost asi dvou kilometrů a moře je zde mělké a křišťálově průzračné. Cesta svahem porostlá olivovníky Vás dovede do vesnice Pelekas na samém vrcholku kopce. Odtud se otevírá panorama s pohledem na centrální část ostrova, údolí Ropa, hlavní město a velkou část Jonského moře. Tento „přírodní balkón“ se nazývá od dob pravidelných návštěv císaře Viléma „císařský trůn“.

Pelekas je malé typické letovsko - vesnice s úzkými uličkami a tradiční církví, poskytuje velkolepé pláže  Pelekas je určen pro ty, kteří si chtějí odpočinout , navštívit písečné pláže a  obdivovat západy slunce. Kouzelný pohled se skýtá na vrchol Lookout Kaiser.

Doba letu z Prahy: cca 1,45 hod., vzdálenost od letiště Kerkira: cca 16 km.

Vyhledávání zájezdů do letoviska Pelekas

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Mayor Pelekas Monastery
FM
starstarstarstar
letecky Praha, Brno, Ostrava, Košice
Polopenze, All inclusive
Hotel
Hodnocení:
5,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

Hotel hotel je velmi dobrý hotel v moderním stylu, na východním pobřeží řeckého ostrova Korfu. Hotel hotel  leží přímo u nádherné písečné pláže s pozvolným vstupem do vody, v poklidném letovisku Pelekas. Hotel hotel je mezi hosty oblíben pro svou příjemnou atmosféru.

Hotel: pláž písečná 0 m, slunečníky, lehátka, osušky, bazén, plážové a vodní sporty, lukostřelba, fitness, wi-fi, wellness, letiště 12 km, doba letu z Prahy: 1,45 hod.

Pokoj: klimatizace, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.9.2018 5 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 14 890 Kč FM Detail
 25.9.2018 5 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 16 090 Kč FM Detail
 20.9.2018 6 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 16 290 Kč FM Detail

další nabídky >