Řecko - Řecko ostrovy - Kefalonia - Skala - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Skala Řecko - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 20 690 Kč - 25 990 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Přímořské letovisko Skala, které leží na jihovýchodě ostrova Kefalonia asi 12 km od přístavu Poros. Hezká oblázkovo-písečná pláž, lemována piniemi která v některých místech nabývá zvláštní oranžový nádech, každý rok kandiduje na modrou vlajku Evropské unie. Pokud máte rádi větší soukromí, naleznete jej opodál mezi obrovitými balvany, které vytvářejí kouzelné zátoky a skrýše. Na pláži si můžete pronajmout lehátka a slunečníky a provozovat nejrůznější vodní sporty. Ve Skale najdete řadu restaurací, taveren, kaváren, obchodů, směnáren a cestovních kanceláří, které nabízejí výlety a pronájmy dopravních prostředků. Můžete zde navštívit ruiny staré románské vily ze 3. století s překrásnou mozaikovou podlahou a malými lázněmi. Nedaleko Skaly můžete vidět zbytky Apollonova chrámu ze 7. století a malý kostelík Agios georgios. Vesnička Markopoulo proslula zvláštním úkazem, který se nazývá "zázrak malých hadů", navštivte také pláž Kaminia, která je rezervací pro chráněné želvy Caretta-Caretta.

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Mareblue Apostolata Resort & Spa
LM
starstarstarstar
letecky Praha
Polopenze, Ultra all inclusive
Hotel
Hodnocení:
5,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel je kvalitní hotel, umístěný na mírné vyvýšenině jihovýchodního pobřeží letoviska Kefalonia, na pobřeží řeckého ostrova Kefalonia. Hotel hotel leží 200m od písečné pláže, vstup do vody kamenitý (boty do vody) a přibližně 1,5 km od centra letoviska Skala. Hotel hotel je výbornou volbou pro Vaší krásnou dovolenou.

Hotel: pláž písečná 200 m, slunečníky, lehátka, 2 bazény, tenis,SPA centrum, wi-fi, letiště 37 km, doba letu z Prahy: 2,05 hod.

Pokoj: klimatizace, minibar, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 21.9.2017 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 20 690 Kč LM Detail
 21.9.2017 8 dní Ultra all inclusive leteckyleteckyPraha 25 990 Kč LM Detail

další nabídky >