Řecko - Řecko ostrovy - Kalymnos - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Kalymnos Řecko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Ostrov Kalymnos je drobný, avšak různorodý a originální. Na západním pobřeží nalezneme Kalymnosromantické zátoky, pláže a vesnice, východní část se zdá být poměrně pustá. Právě tam se však rozprostírá pomerančové údolí Vathi, známé jako fjord a nazývané oáza Kalymnosu. Jihozápadně od hlavního města KalymnosPothia nalezneme záliv Vlyhadia s nabídkou příjemného koupání, skvělého jídla v útulné taverně a prohlídkou muzea, jehož poklady nastřádali bratři Valsamides. V hlavním městě Pothia nalezneme kavárny a taverny i muzeum, které ukrývá vzácné nálezy vylovené z moře a dokumentuje historii potápění na ostrově Kalymnos.

Na Kalymnos si můžete udělat i pěkný výlet z blízkého ostrova Kos. Lodí je to na Kalymnos slabou hodinku plavby. Cestou zpět se můžete zastavit na úchvatném ostrůvku Pserimos, kde trvale žije pouze 5 rodin. Na Pserimosu je až neskutečná písečná pláž.

Doba letu z Prahy: cca 2,30 hod.

 

Vyhledávání zájezdů na ostrov Kalymnos

Počasí:

Dnes Počasí v Kalymnos - transparent 23° C Zítra Počasí v Kalymnos - transparent 23 - 24° C26.9. Počasí v Kalymnos - transparent 22 - 24° C
27.9. Počasí v Kalymnos - transparent 23 - 24° C28.9. Počasí v Kalymnos - transparent 22 - 24° C29.9. Počasí v Kalymnos - transparent 22 - 24° C
30.9. Počasí v Kalymnos - transparent 21 - 24° C1.10. Počasí v Kalymnos - transparent 22 - 23° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]