Řecko - Řecko ostrovy - Ios - Manganari - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Manganari Řecko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Manganari na ostrově Ios má jednu z nejmalebnějších pláží Ios. Samotná pláž se zlatavým Manganaripískem a křišťálově čistou vodou je turisty velmi vyhledávaná. Vzhledem ke své odlehlosti a velké vzdálenosti od Manganarihlavního města, zůstává pláž v poklidná, a po většinu dne poskytuje skvělou příležitost prozkoumat zdejší přírodní krásy. Odlehlé zátoka je chráněna před silným větrem, a nabízí klidné koupání a šnorchlování.

Pláž v Manganari je označena modrou vlajkou, a je ideálním místem pokud chcete celý den relaxovat na slunci v klidném prostředí.

Doba letu z Prahy: cca 2,35 hod., transfer lodí z ostrova Santorini: cca 70 min.

Manganari beach je pláž s modrou vlajkou, a ideálním místem, pokud chcete celý den na slunci v relaxační a klidném prostředí. Je také velmi vhodný pro rodiny s dětmi, protože je mělké vody. - See more at: https://translate.googleusercontent.com/translate_c?depth=1&hl=cs&prev=search&rurl=translate.google.cz&sl=en&u=https://www.loveiosgreece.com/manganari.html&usg=ALkJrhgNQHfJvoPBJMkaiwtGp0nOFk1xiw#sthash.QlyvftE9.dpuf

 

Vyhledávání zájezdů do letoviska Manganari

[Zobrazit mapu]