Řecko - Řecko ostrovy - Halki - dovolená 2018

Detail destinace

Halki Řecko - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Řecko - Řecké ostrovy - HalkiŘecko - Řecké ostrovy - HalkiMenší ostrůvek řecký Halki se nachází v Egejském moři jen pár kilometrů od západního pobřeží ostrova Rhodos. Halki je jeden z menších dodekanských ostrovů a má některé z nejčistších pláží v celém Řecku. Hlavními body, kvůli kterým sem turisté miří, jsou kamenité, ale i písečné pláže různých typů. Hned za nimi jsou vyhledávané místní taverny, bary, restaurace, přístavy a hlavně mimořádně poklidná atmosféra, která je hlavním znakem pro celý ostrov Halki.

Většina obyvatelů Halki se drží tradičního způsobu života v duchu ostrovní rybářské vesnice. takže je halki téměř ideální pro ty, kteří si rádi užívají líné dny pod středomořským sluncem. Halki je tradiční přístavní město podporované UNESCO. Dovolená do Halki se v poslední době rozšířila, protože byla vybrána jako "ostrov míru a přátelství", místem setkávání pro mladé lidi z celého světa.

Doba letu z Prahy: cca 2,30 hod., transfer od letiště Rhodos: cca 3 hod..

Vyhledávání zájezdů na Halki

[Zobrazit mapu]