Rakousko - Tyrolsko - dovolená 2018

Detail destinace

Tyrolsko Rakousko - transparent

Nabízíme 579 ubytovacích kapacit za cenu 730 Kč - 99 603 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Destinace:

Tyrolsko -

ALPBACHTAL (600 - 2100 M N.M.):
Vynikající lyžařský ráj situovaný v blízkosti Innsbrucku, díky dálnici snadno dosažitelný, nabízí výborné lyžování pro ty, kteří dávají přednost lyžování v překrásné kulise alpských štítů na dokonale připravených sjezdovkách.

Terény k dispozici je 25 lanovek a vleků ve čtyřech lyžařských areálech s převýšením 1000 m na jedné sjezdovce. Běžkařům je k dispozici 30 km běžeckých tras. Běžecké terény jsou velice rozmanité, stopy jsou vedeny přes rozlehlá, otevřená údolí, mírně zvlněnou krajinou i po horských hřebenech. Stejně rozmanité podmínky skýtá krajina i pro horskou lyžařskou turistiku.

Krytý vodní park, sauna a solárium v Alpbachtalu nabízí příjemné zakončení po celodenním lyžování. Dále je hostům k dispozici 16 restaurací a kaváren, zimní stadion, sáňkařské dráhy, diskotéky.

ISCHGL - ARENA SILVRETTA (1400 - 2872 M N.M.)
Exkluzivní středisko ležící v nadmořské výšce 1400–2872 m n. m. je proslulé neomezenými lyžařskými možnostmi lyžování v oblasti švýcarské bezcelní zóny.

Terény: Společný systém areálu Ischgl/Samnaun zahrnuje 200 km tratí různých obtížností. Zkušenější lyžaři zajisté ocení velmi náročný sjezd Pardatschgrad s převýšením 1200 m při délce 1,6 km. Opomenuti nezůstanou ani začátečníci, na které zde čeká 30 km lehkých a 130 km středně těžkých tratí. Skipass Silvretta - Paznaun - Samnaun platí pro 65 sjezdových tratí v oblasti Ischglu, Samnaun, Galtür, Kappl a See. Pro milovníky „dlouhé stopy“ je zde připraveno téměř 50 km upravených běžeckých tratí.

Aprés ski: Restaurace, bary, kina, diskotéky, noční lyžování, sáňkování a další nepřeberné množství sportovních i nesportovních aktivit.

KITZBÜHEL - KIRCHBERG /800 - 2000/:
Tuto proslulou lyžařskou oblast Tyrolských Alp nepochybně zná valná většina milovníků bílého sportu, možná také kvůli pravidelně se konajícímu závodu Hahnenkamm Rennen. Koná se na jedné z nejobtížnějších sjezdových tratí na světě. Je zde uvedena do provozu také nová lanovka 3S až pro 35 osob, další lanovkaje v jochbergu, Pass Thurnu. Oblast nabízí též ideální podmínky pro snowboarding.

* Ostatní střediska : Kitzbühel, Kirchberg, Jochberg, Pass Thurn,Klausen, Aschau

* sjezdové tratě : 20 km černých, 66 km červených, 59 km modrých, 90 km běžeckých tratí
* lanovky, vleky : 51

KITZBÜHEL - MITTERSILL - PASS THURN (800 - 2000 M N.M.):

Lyžařský areál je spojen s lyžařskou oblastí Kitzbühelu. Zaručené sněhové podmínky a perfektní tratě kombinované s ubytováním v útulných penzionech a apartmánech nabízejí skvělé lyžování pro začátečníky i pokročilé.

Třicet kilometrů dlouhé údolí Kitzu lze pomocí lanovek a vleků projet až do sedla Pass Thurn, jehož svahy si oblíbili ti, kteří dávají přednost klidnému a dobrému lyžování před rušným Kitzem. Vlastní lyžařský areál Mittersillu leží přímo v průsmyku Pass Thurn a nabízí vynikající sjezdy s výškovým rozdílem kolem 700 m s různou škálou obtížnosti. Mittersillská permanentka platí také v Kitzbühelu a umožňuje tak používat šedesát lanovek a vleků včetně bezplatného skibusu. Celkem je k dispozici 25 km sjezdových tratí, 4 sedačkové lanovky a 11 vleků s vynikající lyžařskou houpačkou do Jochbergu. V celém areálu Kitzbühelských Alp je k dispozici celkem 240 km lyžařských tratí. Jedna z nejzajímavějších atrakcí je lyžařské safari, systém navzájem propojených lanovek a sjezdových tratí, který umožňuje přesun sjezdařů z centra až do nejvzdálenějších míst na hřebenech Alp s absolvováním 35 km sjezdů. Vzhledem k dokonale propojenému systému skibusů lze absolvovat 30 km vysokohorský sjezdařský výlet z Kirchbergu až k průsmyku Pass Thurn. Snowboardistům slouží areál na Kitzbühler Hornu.

Možnost nočního sáňkování, jízdy v saních s koňským spřežením nebo metané na ledě. Při zakoupení vícedenní permanentky na Kitzbühel 50% sleva z ceny vstupného v krytém bazénu v Kitzbühelu.

Vzdálenost z ČR: Praha 465 km, Brno 520 km

PITZTAL (1500-3440 M N.M.)
Středisko s celoročním lyžařským provozem se nachází v Tyrolsku západně od Innsbrucku.

Údolí Pitztal je pomyslně rozděleno do tří hlavních lyžařských oblastí. První Hochzeiger, s maximální výškou 2400 metrů, má příjemné, upravené tratě a je vhodná spíše pro pokročilejší lyžaře, ale i začátečníci najdou zde svou sjezdovku. Druhé středisko Rifflsee je sice nadmořskou výškou o kousek níže a v porovnání s obtížností nad Hochzeigerem lehce ztrácí, ale i tak dokáže nabídnout dobré sjezdy z výšky necelých 2300 metrů až do vesničky Mandarfen. Samostatnou kapitolou je ledovcová oblast s celoročním provozem. Zde lanovky jezdí až do výšky 3440 metrů nad mořem. V oblasti místního ledovce se nabízejí také možnosti jízdy volným terénem a skialpinismu. Vzhledem k možným skrytým trhlinám je lépe využít služeb místních horských vůdců.

Restaurace, bary, kina, diskotéky, noční lyžování, sáňkování, metaná a další nepřeberné množství sportovních i nesportovních aktivit dokáže údolí Pitztal nabídnout svým hostům.

Vzdálenost z ČR: Praha 550 km, Brno 670 km

SILLIAN
Sillian je poměrně nová, zato však velice progresivně se rozvíjející lyžařské středisko ležící na rakousko-italském pomezí nedaleko stejnojmenného historického městečka. Sillian (1100 m n.m.) se může pochlubit překrásnými dlouhými sjezdovkami ideálními pro carving. Jednou z nejhezčích je 11 km dlouhá sjezdovka z vrcholu střediska do Sillianu s převýšením 1400 m. Lyžařská permanentka tzv. OK (Ostirol+Kärnten) skipas, automaticky platí i na dalších 7 středisek Východního Tyrolska a na 4 význačná střediska Korutan.

SÖLDEN / 1380 - 3260 /
Rakouské malebné středisko Sölden ( Otztalská lyžařská aréna) se nachází v tyrolské části Alp ve výšce 1380 - 3260 m.n.m., patří mezi oblasti s nejvyšším počtem slunných dnů a vyznačuje se pestrou nabídkou nejen pro milovníky lyžování všech kategorií, ale nabízí kvalitní podmínky také pro snowboarding v boarderparku Giggijoch nebo Gaislachkogelu. Nejvyšším vrcholem oblasti je Wildspitze s výškou 3774 m.n.m.
Otztal je také rájem skialpinistů, toto údolí má ideální parametry a dispozice pro provozování tohoto nádherného sportu.

Středisko zahrnuje tři exluzivní lyžařské oblasti, mezi které patří :

* Sölden - HochSölden - Zwiselstein
* Rettenbach a Tiefenbach ( ledovce )

* sjezdové tratě :23 km černé, 73 km červené, 45 km modré
* lanovky, vleky : 37 km

ST. JOHANN IN TIROL (670 - 1700 M N.M.)
Necelých deset kilometrů od Kitzbühelu vzdálená oblast vzbudí při pohledu na plánek a nadmořské výšky střediska, spíše úsměv, ale při bližším prozkoumání oblasti zůstane každý velmi mile překvapen. Začněme celkovým počtem kilometrů sjezdovek, který v tomto případě dosahuje celkové délky 60 kilometrů, z čehož celá polovina patří červeným a černým tratím. Budeme-li pokračovat nejdelší sjezdovkou, vybereme 9 kilometrů dlouhou červenou sjezdovku z vrcholu Harschbichl zpět do střediska. Další zajímavostí střediska bezesporu je černá závodní trať Sauregg s homologací FIS o celkové délce 5 km. Abychom neopomněli také svahy pro začátečníky, musíme doporučit zejména nižší části střediska, kde si najdou svou modrou sjezdovku, či cvičnou louku, opravdu všichni. Pro milovníky tvorby jediné stopy na prázdném svahu doporučují místní oblast Stanglalm a pro náročnější Kröpflalm pouze v doprovodu horského vůdce. Pro vyznavače bílé stopy je připraveno 75 kilometrů běžeckých tratí všech obtížností. Závěrem zmíníme pouze celkovou přepravní kapacitu lanovek s úctyhodným číslem 20400 osob za jednu hodinu a také systém umělého zasněžování, který je schopen pokrýt 50 % sjezdovek.

Noční lyžování na sjezdovce Rueppenhang, sáňkařská dráha o délce 2,4 km, restaurace, bary, diskotéky, squash a veřejný bazén.

Vzdálenost z ČR: Praha 480 km, Brno 540 km

STUBAITAL (970 - 3300 M N.M.)
Stubaital se řadí mezi nejkrásnější horská údolí Tyrolska a je největší oblastí s celoročním lyžováním v Rakousku s proslulým ledovcem s vysokou kvalitou tratí. Propagačním heslem pro stubaitalské údolí je Gletscher Skilauf – lyžování na 4 ledovcích

Do oblasti věčného sněhu a ledu vedou kabinové lanovky do střední stanice Fernau 2302 m, dále potom je možné pokračovat do 4 ledovcových oblastí až na Eisjoch – 3200 m, odkud vede speciálně upravovaná sjezdovka přes Gamsgarten 2600 m s 9 km dlouhým sjezdem a převýšením 900 m. Velmi atraktivní jsou střediska Fulpmes a Telfes (Schlick 2000). Zde je Velká sněhová pánev na Schickeralm vyhledávaným místem v pásmu 1600-2260 m. Kolem Schickeralm ve výši 1600 m je 4 km udržovaná běžecká trať. Do středisek Schönberg a Mieders vedou sjezdovky s nižší dimenzí. Z páté obce Neustift směřují vleky do oblasti Elferu 2004 m a Elferhütte 2120 m. Snowboard park přímo na ledovci.

Vzdálenost z Prahy do Tyrolska = 542 km

Naše tipy: lyžování Rakousko * Rakouské alpy

Vyhledávání zájezdů do letoviska Tyrolsko

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Penzion Alpenheim Jörgele
Hodnocení:
4,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel jsou oblíbené apartmány v rakouském alpském středisku Sölden Arena/Ötztal. hotel jsou umístěny v centru obce Sölden přibližně 550 m od skiareálu Sölden Arena. hotel jsou cenově dostupné apartmány ve špičkovém zimním středisku.

Hotel: skiareál Sölden Arena 550 m, Wi-Fi, skibus: 300 m, vzdálenost z Prahy: 610 km.

Vzdálenosti od skiareálu Sölden Arena/Ötztal: skiareál Pitztal 60 km.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 23.6.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 730 Kč Detail
 24.6.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 730 Kč Detail
 25.6.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 730 Kč Detail
Gredler
star
vlastní -
Snídaně
Penzion
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel je vyhledávaný penzion v rakouském horském středisku Hintertux. hotel je umístěn v obci Hippach asi 900 m od skiareálu Ramsberg / Gerlosstein. hotel nabízí pro svým návštěvníkům cenově dostupné služby pro strávení dovolené.

Hotel: skiareál Ramsberg / Gerlosstein 900 m, skiareál Hintertuxer Gletscher 22 km, skibus: 10 m, vzdálenost z Prahy: 550 km.

Vzdálenosti od skiareálu Hintertux: skiareál Zillertalarena 40 km.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 4.3.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 770 Kč Detail
 5.3.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 770 Kč Detail
 6.3.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 770 Kč Detail
Gasthof Bergheimat
Hodnocení:
4,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel jsou jednodušší apartmány v rakouském zimním středisku Sölden Arena/Ötztal. hotel leží na okraji obce Huben přibližně 8 km od skiareálu Sölden Arena. hotel nabízí cenově dostupné služby ke strávení dovolené.

Hotel: skiareál Sölden Arena 8 km, skiareál Obergurgl - Hochgurgl 20 km, skibus: 50 m, vzdálenost z Prahy: 610 km.

Vzdálenosti od skiareálu Sölden Arena/Ötztal: skiareál Pitztal 60 km.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 30.9.2018 2 dny All inclusive vlastnívlastní 960 Kč Detail
 1.10.2018 2 dny All inclusive vlastnívlastní 960 Kč Detail
 2.10.2018 2 dny All inclusive vlastnívlastní 960 Kč Detail
Landhaus Michael
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 3.3.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 1 020 Kč Detail
 4.3.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 1 020 Kč Detail
 5.3.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 1 020 Kč Detail
Schindlhaus
LM
starstarstar
vlastní -
Bez stravy
Apartmány
Hodnocení:
4,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel jsou oblíbené apartmány v rakouském alpském středisku Wilder Kaiser / Brixental. hotel leží v obci Söll.

hotel je umístěn v blízkosti známého alpského střediska Wilder Kaiser / Brixental a připravil pro své hosty dobré služby.

Hotel: skiareál Skiwelt Wilder Kaiser 1 km, skibus 50 m, vzdálenost z Prahy: 450 km.

Vzdálenosti od skiareálu Wilder Kaiser / Brixental: skiareál Kitzbühel 25 km.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 29.9.2018 4 dny Bez stravy vlastnívlastní 1 020 Kč Detail
 2.10.2018 4 dny Bez stravy vlastnívlastní 1 020 Kč Detail
 5.10.2018 4 dny Bez stravy vlastnívlastní 1 020 Kč Detail
Kristall
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 6.9.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 030 Kč Detail
 7.9.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 030 Kč Detail
 8.9.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 030 Kč Detail
Sportpension Geisler
vlastní -
Polopenze
Penzion
Hodnocení:
5,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 8.9.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 180 Kč Detail
 9.9.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 180 Kč Detail
 10.9.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 180 Kč Detail
Schloss Münichau
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 13.5.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 206 Kč Detail
 14.5.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 206 Kč Detail
 15.5.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 206 Kč Detail
Landgasthof Dorferwirt
Hodnocení:
5,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 3.3.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 230 Kč Detail
 4.3.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 230 Kč Detail
 5.3.2018 2 dny Polopenze vlastnívlastní 1 230 Kč Detail
Pension Martina
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 24.6.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 1 230 Kč Detail
 25.6.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 1 230 Kč Detail
 26.6.2018 2 dny Snídaně vlastnívlastní 1 230 Kč Detail

další nabídky >