Polsko - Malopolsko - dovolená 2018

Detail destinace

Malopolsko Polsko - transparent

Nabízíme 2 ubytovacích kapacit za cenu 1 370 Kč - 4 490 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Malopolsko - Krakow, hlavní město a muzeum polské historie a kultury -  od r. 1978 v UNESCO, historické sídlo polských králů, úchvatné středověké centrum a hrad Wawel – klenot evropské renesanční architektury, znamenají pro Poláky to, co pro nás Praha a Hradčany.

Wieliczka, solné doly (UNESCO) – nejnavštěvovanější polská atrakce.  Unikátní dílo přírody a lidského umění zanechají u návštěvníků hluboký dojem.
Zakopane, krásné, malebné město na úpatí Polských Tater s unikátní lidovou architekturou kraje Podhale. Nezapomenutelným zážitkem je procházka rušným centrem města s velkým množstvím různých atrakcí, stánků, prodejen, pizerií a stylových hospůdek s živou hudbou a grilováním různých specialit. V místním tržišti najdeme mnoho unikátních výrobků ze sýra, dřeva, kůže a mnoho dalších produktů tradiční řemeslné a rukodělné výroby.
Wisla, které je významným turistickým střediskem polských Beskyd. Unikátní vodní svět „Tropikana“ se nachází v jednom místním luxusním hotelu (bazén s mořskými vlnami a hydromasážemi, plavecký bazén, sauny - suchá i parní - nejoblíbenější jsou však masážní bazény s různými druhy koupelí: mořská, eukalyptová, bylinková, vápenito-magnezitová aj.).

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Krakus
starstarstar
vlastní -
Snídaně
Hotel
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 19.1.2018 3 dny Snídaně vlastnívlastní 1 370 Kč Detail
 20.1.2018 3 dny Snídaně vlastnívlastní 1 370 Kč Detail
 21.1.2018 3 dny Snídaně vlastnívlastní 1 370 Kč Detail
Datum Délka Strava Doprava Cena
 8.6.2018 3 dny Snídaně autobusautobus 4 490 Kč Detail
 7.9.2018 3 dny Snídaně autobusautobus 4 490 Kč Detail

další nabídky >