Polsko - Malopolsko - dovolená 2017

Detail destinace

Malopolsko Polsko - transparent

za cenu 0 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jeko u pořádajích cestovních kanceláří, včetně všech slev.

Největší nabídka zájezdů: nabízíme zájezdy od cca 300 cestovních kanceláří z ČR, Německa a Rakouska.

Malopolsko - Krakow, hlavní město a muzeum polské historie a kultury -  od r. 1978 v UNESCO, historické sídlo polských králů, úchvatné středověké centrum a hrad Wawel – klenot evropské renesanční architektury, znamenají pro Poláky to, co pro nás Praha a Hradčany.

Wieliczka, solné doly (UNESCO) – nejnavštěvovanější polská atrakce.  Unikátní dílo přírody a lidského umění zanechají u návštěvníků hluboký dojem.
Zakopane, krásné, malebné město na úpatí Polských Tater s unikátní lidovou architekturou kraje Podhale. Nezapomenutelným zážitkem je procházka rušným centrem města s velkým množstvím různých atrakcí, stánků, prodejen, pizerií a stylových hospůdek s živou hudbou a grilováním různých specialit. V místním tržišti najdeme mnoho unikátních výrobků ze sýra, dřeva, kůže a mnoho dalších produktů tradiční řemeslné a rukodělné výroby.
Wisla, které je významným turistickým střediskem polských Beskyd. Unikátní vodní svět „Tropikana“ se nachází v jednom místním luxusním hotelu (bazén s mořskými vlnami a hydromasážemi, plavecký bazén, sauny - suchá i parní - nejoblíbenější jsou však masážní bazény s různými druhy koupelí: mořská, eukalyptová, bylinková, vápenito-magnezitová aj.).

Ve Střední Evropě můžete navštívit následující státy:

Česko  Lichtenštejnsko   Maďarsko  Německo   Polsko   Rakousko   Slovensko

Polsku můžete navštívit následující destinace:

Malopolsko   Mazursko   Tatry 

Náš TIP

Polsko - poznávací   Polsko - Německé CK   Zájezdy na míru

[Zobrazit mapu]