Marine tour, zájezdy, dovolená, 2015, last minute, first minute, děti zdarma

Marine tour

 MARINE TOUR s.r.o.

Dovolená Marine Tour léto 2015

CK Marine Tour si pro Vaši dovolenou na léto 2015 připravila několik destinací, kam se podívat a užít si příjemné chvilky organizované právě v režii CK Marine Tour. Vybírejte dle Vašich představ ze zájezdů a ubytovacích kapacit od CK Marine Tour.

Již se Vám stalo, že právě pro Vámi chtěný termín nebyla možnost letenek? Doporučujeme si zajistit zájezdy ještě ve First Minute akci s CK Marine Tour, která poskytuje slevu za včasný nákup a dle počtu obsazení míst i děti zdarma.

Stejné slevy a věrnostní klientské kartičky od CK Marine Tour lze uplatnit i u nás.

 

NABÍDKA ZÁJEZDŮ CK MARINE TOUR

 

CK Marine tour je specialistou na Turecko od r.2007 a za tu dobu si vybudovala velmi stabilní místo na trhu. Největší část nabídky tvoří tradiční pobytové zájezdy k moři, kde Vám může nabídnout nejširší nabídku ubytování vůbec. Pobyty směřují do oblíbených tureckých letovisek a trvají zpravidla 7 dní. Společnost dále nabízí zajištění zájezdů na přání zákazníka. Pro zájemce je připravena také možnost prodloužených víkendů v Istanbulu. CK Marine Tour zajišťuje svým klientům ubytování v kvalitních hotelech se vstřícným postojem k hostům. V zimní sezóně není problém odcestovat do Istanbulu, kde můžete strávit víkend Vašich snů.

Certifikát pojištění CK proti úpadku CK Marine Tour

Koncesní listina CK Marine Tour

Všeobecné smluvní podmínky CK Marine Tour