Last minute Itálie

Last minute Itálie

Itálie - online katalog zájezdů

Adriatická riviéra cena od 14 930 Kč   Lago di Garda cena od  
Apúlie cena od 21 990 Kč   Lombardie cena od 5 650 Kč  
Benátky cena od 5 890 Kč   Palmová riviéra cena od  
Dolomity Superski cena od   Piemonte cena od  
Elba cena od 19 990 Kč   Řím cena od 4 790 Kč  
Emilia Romagna cena od   Sardinie cena od 8 990 Kč  
Ischia cena od 4 790 Kč   Sicílie cena od 11 290 Kč  
Jižní Tyrolsko - Trentino cena od   Skirama Dolomiti cena od  
Kalábrie cena od 12 170 Kč   Toskánsko cena od 13 490 Kč  
Kampánie cena od 11 608 Kč        

ITÁLIE

Itálie se rozkládá především na Apeninském poloostrově. Nejznámnější sopkou je Etna, která se nachází na Sicílii. Pláže jsou zde převážně písčité, místy s oblázky.

LAST MINUTE ITÁLIE

Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 6.5.2017
Bez stravy
8 dní 13.5.2017
Bez stravy
8 dní 20.5.2017
Snídaně
4 dny 27.4.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 13.5.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 13.5.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 13.5.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 6.5.2017
Bez stravy
8 dní 20.5.2017
Bez stravy
8 dní 20.5.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 29.4.2017
Bez stravy
8 dní 27.5.2017
Bez stravy
8 dní 13.5.2017

NEJLEPŠÍ LETOVISKA

Adriatická riviéra

Stále více oblíbenou destinací v Itálie je Adriatická riviéra. Právě ta zahrnuje lidnaté Bibione, Caorle, Cavallino, Eraclea Mare, Grado, živé Lido di Jesolo, Lignano a jižněji položenou Rosolina Mare.

Elba

Krásně zelený ostrov Elba láká každoročně velké množství turistů, kteří chtějí zažít poklidnou dovolenou, a zároveň se i historicky vzdělat.

Apúlie

Letovisko Apúlie se nachází v oblasti poloostrova Gargano a poloostrova Salento. Zdejší moře je označováno za nejhezčí z celé Itálie.

Emilia Romagna

Letovisko Emilia Romagna leží ve střední Itálii v okraji Pádské nížiny. Ve svém okolí disponuje mnoha památkami, a hlavně vlastní mincovnu. Oblíbenými částmi zůstávají Cattolica, Cesenatico, Lido Adriano, Lido di Savio, Lido Estensi, Porto Garibaldi, oblíbené Rimini a Riccione.

Friuli Venezia Giulia

Hlavním městem přímořské oblasti Friuli Venezia Giulia je Terst. Z jedné strany Sella Neveu ohraničují hory, druhá strana leží v nížině.

Ischia

Největší ostrov v Neapolském zálivu, který je lákadlem pro turisty. Nachází se zde totiž kombinace koupáni v termálních lázní a v moři.

Jižní Tyrolsko - Trentino

Jižní tyrolsko je nejvíce vhodné pro všechy, kteří dávají přednost cyklistice, turistice a lyžování. Pro ně je letovisko jako stvořené. Oblíbenými místy jsou Dolomity Superski, Ortler Skiarena, Skirama Dolomiti, Ahrntal.

Kalábrie

Hornatější část Itálie, která turistům dokáže nabídnout výlety do třech národních parků. Je zde také mnoho památek. Velká část resortů leží v oblasti Capo Vaticano, Marina di Zambrone, Parghelia, Praia a Mare, Scalea a Tropea.

Kampánie

Příjemným místem pro dovolenou je Kampánie se svými antickými amfiteátry a prosklenými pasážemi. Turisté nejčastěji volí prohlídku v okolí Vesuvu. Hlavní lokace jsou Paestum, Baia Domizia, Marina di Ascea, Marina di Camerote, Neapol, Palinuro a Sorrento.

Lago di Como

Lago di Como - jezero fjordského původu se nachází v části provincie Corno. Svou hloubkou se jedná o nejhlubší jezero na evropském území. Vegetace v okolí jezera je pestrá a bujná, zvláště vyhledávaná je část Cadenabbia.

Lago di Garda

Stejně jako i předchozí letovisko, je Lago di Garda velmi oblíbené kvůli své poloze. Jedná se o největší italské jezero, kolem jeho okraje je vystavěno i několik chatovým oblastí, které jsou příhodné pro turisty se zájmem o pěší výlety. Je zde hned několik oblastí - Arco, Desenzano del Garda, Garda, Lazise, Limone sul Garda, Malcesine, Manerba del Garda, Peschiera del Garda, Riva del Garda, San Felice del Benaco, Sirmione, Torbole sur Garda a Torri del Benaco.

Lago di Ledro

Lago di Ledro je menší jezero v blízké vzdálenosti od známějšího Lago di Garda. Zvláště příhodné je Pievo di Iedro, místo pro pěší turisty, cyklisty a i ty, kteří chtějí dovolenou trávit v blízkosti pláže.

Lago Maggiore

Tím druhým největším ledovcovým jezerem v Itálii je právě Lago Magiore. V jeho okolí se nachází nádherné lesy a turistické trasy.

Lazio

Region Lazio je proslaven svým fotbalovým klubem. Ovšem více než to, se v poslední době stále častěji mluví o pozůstatcích Etrusků, kteří zde dříve žili. Oblíbenou částí je Anzio.

Ligurská riviéra

Ligurská riviéra patří mezi oblasti, které ještě stále nepodlehly většímu množství turistů. K navštěvovaným místům patří - Alassio, Bordighera, Borgio Verezii, Ceriale, Diano Marina, Finale Ligure, Imperia - Porto Maurizio, Laigueglia, Levanto, Loano, Pietra Ligure, Rapallo, San Bartolomeo, Sanremo, Santa Margherita Ligure a Sestri Levante.

Lombardie

Lombardie je stále tou obchodní křižovatkou jako v dřívějších dobách. Přináší však i nádherná místa pro dovolené - v této oblasti Italských Apl se nachází jezera Maggiore, Como a Garda.

Palmová riviéra

Palmová rivéra leží jižně od Ancory a své jméno získala podle palmových alejí, které se zde nacházejí. Zvláště oblíbená část je Abruzzo a Marche, kde jsou typické promenády ležící v blízkosti pláží.

Piemonte

Hornatější letovisko Piemonte se rozkládá na severozápadní části Itálie. Navštěvovanými oblastmi jsou Cervinia/Zermatt a Via Lattea/Sestriere.

Řím

Řím je stále tou středomořskou metropolí, která zahrnuje jak historické památky, tak i novodobé stavby. Návštěvníky nejvíce láká prohlídka Kolosea, Vatikánu a španělských schodů.

Sardinie

Nádherné středomořské pláže, rozmanitá příroda, historické památky. Přesně i takto se dá shrnout výlet na Sardinii.

Sicílie

Tím největším ostrovem ve Středomoří je Sicílie. Nádherná část země, která je rozmanitá kulturně i přírodně. K Sicílii se váže také velké množství ostrůvků - např.Lipanské ostrovy.

Střední Jadran

Letovisko či spíše oblast středního Jadranu zahrnuje velké množství turistických atrakcí - delfinária, aqauparky a zábavní centra. Chybět rozhodně nemůže ani oblast Rimini a Palmová riviéra.

Toskánsko

Toskánsko je známé především pro své výborné červené víno Chianti. Navštívit zde můžete jak nádhernou přírodu, tak i prosluněnné pláže.

Umbrie

Hornatější letovisko Umbrie se nachází ve střední Itálii. V okolí je velké množství památek římského původu. K známým oblastem patří Bettolle, Cortona, Monte San Savino, Pietraia a Torrita di Siena.

Val d´Aosta

Val di Aosta proslulo především svými nejvyššími horami světa, které se v jeho okolí nacházejí. Už jen díky tomu se toto letovisko stalo populární pro všechny, kteří chtějí změřit své síly. Oblíbeným střediskem je Courmayeur.

Veneto

Veneto zůstává oblastí, která má velmi pestrou historii. Mísí se zde jak etruská, římská, tak i řecká kultura. A v oblasti Veneta se nachází romantické Benátky, které jsou každoročně velkým lákadlem pro turisty.