Last minute Spojené Arabské Emiráty

Last minute Emiráty

Emiráty - online katalog zájezdů

Abu Dhabi cena od 480 Kč   Khorfakkan cena od  
Ajman cena od 9 390 Kč   Ras Al Khaimah cena od 9 190 Kč  
Dubai cena od 11 500 Kč   Sharjah cena od 10 790 Kč  
Fujairah cena od 10 090 Kč   Umm Al Quwain cena od 10 990 Kč  
Jumeirah Beach cena od 17 200 Kč        

EMIRÁTY

Federace sedmi emirátů nabízí skvělé prostředí moderních a luxusně vybavených hotelů. V tomto středisku je stálá noční zábava, pokud hledáte více klidu na dovolené - jsou zde místa, kde jej naleznete.

LAST MINUTE SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY

Bez stravy
8 dní 9.2.2018

NEJLEPŠÍ LETOVISKA

Abu-Dhabi

Jihozápadní letovisko, kde byla prvně objevena ropa. Je zde velké obchodní centrum, které se prolíná s nádhernými zelenými parky. Pláže jsou v Abu Dhabi písečné.

Ajman

Nejmenší letovisko z Emirátů, které je tvořeno nádhernými písečnými plážemi. V této oblasti se můžete setkat i s tradičním kulturou, případně navštívit rozlehlé trhy.

Dubai

Zřejmě nejvíce známé místo pro všechny, kteří chtějí strávit nádhernou noc v luxusu. Přesně v této lokalitě naleznete skoro veškeré moderní technologie. Koupání v Dubai je taktéž luxusní záežitostí, jelikož pláže jsou nádherně bělostné.

Fujairah

Emirát, který leží na východním pobřeží a je znám pro své čisté moře a nádherné pláže, které jsou lemovány horskými štíty.

Jumeirah Beach

jedinečné letovisko s golfovým hříštěm a mnoha kilometrovou pláží. Přesně takto se dá definovat toto luxusní středisko.

Ras al Khaimah

Klidnější místo pro exotickou dovolenou. V nejbližším okolí jsou zelené nížiny, pouště s oázami, a samozřejmě i písečné pláže.

Sharjah

Právě pro svou centrální polohu je Sharjah velmi využíván k turistickému ruchu. Je zde velké množství muzeí, galerií a dalších kulturních budov. Zastoupeny jsou i tradiční trhy.

Umm Al Quwain

Toto letovisko patří k méně rozvinutým střediskům, i přesto jej navštíví ročně velké množství lidí, jelikož je zde vodní park Dreamland.