Last minute Dominikánská republika

Last minute Dominikánská republika

Dominikánská republika - online katalog zájezdů

Bávaro cena od 31 360 Kč   La Romana cena od 32 445 Kč  
Bayahibe cena od 32 190 Kč   Playa Dorada cena od 36 059 Kč  
Boca Chica cena od 32 046 Kč   poloostrov Samana cena od 34 295 Kč  
Cabarete cena od 34 495 Kč   Puerto Plata cena od 31 228 Kč  
Juan Dolio cena od 32 941 Kč   Punta Cana cena od 28 960 Kč  

DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

Letoviska v Dominikánské republice mohou nabídnout svým návštěvníkům téměř ideální dovolenou v karibském ráji. Téměř každý navštěvník se po strávení dovolené ve zdejších letoviscích chce vrátit. Pro turisty jsou zde připravené nádherné písečné pláže, které se rozprostírají podél dokonale čistého moře. Zdejší nádherná příroda Vám nabídne i mnoho zajímavých cílů pro fakultativní výlety. Právě sem, na ostrov Hispaniola dorazil v roce 1492 Kryštof Kolumbus.

LAST MINUTE DOMINIKÁNSKÁ REPUBLIKA

All inclusive
8 dní 10.1.2018
All inclusive
8 dní 22.1.2018
All inclusive
8 dní 31.1.2018

NEJLEPŠÍ LETOVISKA

Baváro

Právě zde leží ty nejluxusnější hotely, které splní téměř každé přání, které si přejí zdejší nároční turisté.

Bayahibe

Toto letovisko leží na jihovýchodě ostrova. Letovisko nabízí svým návštěvníkům poklidnou dovolenou. Zdejší bílé pláže v sousedství tyrkysového moře Vám nabídnou prarvou karibskou idilu.

Boca Chica

Letovisko se rozprostírá v blízkosti města Santo Domingo, a je vyhledáváno turisty, kteří vyhledávají mnoho zábavy bujarý noční karibský život.

Juan Dolio

Letovisko ležící cca 50 km od Juan Dolio má nádherné korálové pobřeší. V blízkosti leží ostrůvek Saona, který je vyhledáván hlavně milovníky potápění.

Puerto Plata

Letovisko pod horou Loma Isabel de Torres nabídne svým návštěvníkům cca 11 km písečných pláží.

Punta Cana

Asi nejznámnější letovisko v Dominikánské republice leží na východní straně světoznámé pláže playa Baváro. Zdejší snad nekonečné pláž je pravou chloubou zdejší turistiky. Podél pláže leží nádherné, azurově modré karibské moře.

Samaná

Poloostrov Samaná leží v severní části Dominikánské republiky. Je vhodný pro vyznavače poklidné a ospalé dovolené. Neleznete zde nádherné a civilizací nedotčené pláže s množstvým velkých palem.