Kypr - Jižní Kypr - Coral Bay - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Coral Bay Kypr - transparent

Nabízíme 2 ubytovacích kapacit za cenu 14 960 Kč - 62 690 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Letovisko Coral Bay je oblíbeným turistickým místem. Leží severně od města Paphos Coral Bayve vzdálenosti cca 10 km. V Paphosu najdete největší archeologické naleziště na Kypru. Právě proto náleží svou polohou k často navštěvovaným lokalitám tohoho historického města.

Coral Bay je vhodné i pro rodiny s dětmi, nachází se totiž u pobřeží s písečnými plážemi, a má klidnou atmosféru spojenou i s malým romantickým přístavem.

Coral BayTou nejznámější pláží je Coral Bay, která se táhne 600 m podél pobřeží a je zaplněna bílým pískem. Lemuje jí z každé strany vápencové pohoří. Pláže na tomto letovisku jsou oceněny tzv. Modrou vlajkou.

Hotely a apartmány jsou stavěny v moderním stylu. A v okolí je mnoho obchodů, restaurací a barů, které pohostí svými místními specialitami z Kypru. Domů si také můžete pořídit některý ze suvenýrů, který je zde vyráběn řemeslně. Asi jako nejčastější řemeslo tu prosperuje hrnčířství. Ke koupi v tomto středisku jsou také vyšívané dečky s nejrůznějšími motivy – od slunce, živočichy, moře, až po písek. A pokud preferujete houbaření, určitě se Vám zalíbí i místní proutěné košíky.

Od pláže až do vnitrozemí vede Coral Bay Avenue, která je jednou z nejčastěji využívaných center restaurací. Byla by ovšem škoda zůstat jen u této hlavní cesty. Coral Bay nabízí i další možnosti, a právě v nich naleznete na jídelníčku velkou škálu specialit z mořských ryb, které jsou podávány s těstovinami a salátem.

Za zábavou se můžete vydat do místních barů a restaurací na Coral Bay Avenue, které jsou otevřeny přes půlnoc. Provozuje se zde často zábava v kyperském duchu nebo i v modernějším stylu. Ovšem je tu potřeba dodržovat noční klid, tudíž se této hodině ztišší hudba a celá atmosféra se spíše změní v povídání s přáteli. Tento noční život je zde mírnější než v letovisku Ayia Napa.

Pro příznivce vodních sportů v Coral Bay je lákadlem tzv. Korálová zátoka, proslulá svým čistě křišťálovým mořem a zlatavě písčitou pláží. Využít tuto lokalitu můžete jak ke slunění, tak i ke koupání v moři. Existuje tu také půjčovna vybavení pro šnochlování, windsufring a tenisové kurty.

Coral Bay je také místo jako zrozené pro pěší turistiku či cyklistiku po Kypru. Nedaleké kopce nabízejí příjemný výhled na ostrovní krajinu. Pohoří Troodos disponuje i řadou historických památek, a pokud si chcete oživit něco z dějepisu, určitě jej navštivte. Dalším zajímavým místem je v nedalekém Paphosu i archeologické naleziště – Kato Paphos, které je přiřazeno na Seznamu světového dědictví UNESCO.

Doba letu z Prahy: cca 3,30 hod., vzdálenost od letiště Paphos: cca 25 km.

 

Vyhledávání zájezdů do letoviska Coral Bay

Počasí:

Dnes Počasí v Coral Bay - transparent 30° C Zítra Počasí v Coral Bay - transparent 25 - 30° C29.7. Počasí v Coral Bay - transparent 24 - 29° C
30.7. Počasí v Coral Bay - transparent 24 - 30° C31.7. Počasí v Coral Bay - transparent 26 - 31° C1.8. Počasí v Coral Bay - transparent 25 - 32° C
2.8. Počasí v Coral Bay - transparent 26 - 30° C3.8. Počasí v Coral Bay - transparent 24 - 29° C4.8. Počasí v Coral Bay - transparent 25 - 29° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Corallia Beach
LM
FM
starstarstar
letecky Praha
Polopenze
Apartmány
Hodnocení:
5,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 30.10.2017 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 14 960 Kč-1 % FM Detail
 2.11.2017 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 14 960 Kč-1 % FM Detail
 6.11.2017 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 14 960 Kč-1 % FM Detail
Coral Beach
LM
FM
starstarstarstarstar
letecky Praha, Bratislava
Snídaně, Polopenze, All inclusive
Hotel
Hodnocení:
5,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 2.11.2017 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 18 360 Kč-1 % FM Detail
 6.11.2017 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 18 360 Kč-1 % FM Detail
 9.11.2017 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 18 360 Kč-1 % FM Detail

další nabídky >