Kuba - dovolená 2018

Detail státu

Kuba Kuba - transparent

Nabízíme 254 ubytovacích kapacit za cenu 13 892 Kč - 211 490 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Destinace:

[Zobrazit mapu]

KubaKuba - v posledních letech se Kuba stává rájem, který je vyhledávám lidmi z celého světa především díky překrásným plážím s bělostným pískem, na kterých vyrostla moderní prázdninová střediska s luxusními hotely a dokonalými službami. Kromě pobytu na krásných plážích, Kuba nabízí národní parky a zejména mnoho kulturních a architektonických památek. Pobyt na ostrově Kuba, který je označován za jeden z nejkrásnějších ostrovů v Karibském moři, je nezapomenutelným zážitkem pro každého.

Kuba je však zároveň i tak trochu jiný Karibik. Politická minulost, ale i současnost zakonzervovala Kubu tak trochu i v minulosti a vznikl tak zvláštní mix španělské minulosti a současnosti, který v podstatě nikde jinde nenajdete. Světově proslulá je existence velkého množství amerických aut z 50. let, které dnes slouží k projíždkám turistů po Havaně.  

Kuba - hotely na pláži

[Zobrazit více informací o Kubě]

Oficiální název:

Kubánská republika

Hlavní město:

La Habana

Časové pásmo:

proti ČR - 6 hodin

Jazyky:

španělština, v turistických komplexech se bez problémů domluvíte anglicky, běžně i německy

Zdraví:

Cizinci jsou ošetřováni v kvalitní nemocnici ”Clinica Central Cira García”. Ošetření není poskytováno bezplatně, za konzultaci praktického lékaře se platí 25,- USD. Ve větších turistických střediscích jsou obdobné nemocnice pro cizince. Samozřejmě je vhodné uzavřít na cestu zdravotní pojištění - finanční náklady na léčbu a medikamenty na Kubě jsou srovnatelné s náklady ve vyspělých průmyslových zemích. Dohoda o bezplatném poskytování zdravotní péče platí recipročně pouze pro pracovníky diplomatických misí a je v současné době předmětem jednání obou stran, konzultují se formy plnění této dohody v souvislosti s placením některých lékařských výkonů a léků.

Důležité kontakty:

První pomoc 55-1185,55-1584,55-1585
Nemocnice ”Clínica Central Cira García” 204-2811 až 14
Kardiovaskulární ambulance 40-5093, 40-5094
Mezinárodní klinika na Varaderu ”Clínica Internacional Varadero” (056)66-7226
Letiště José Martí (inf. o mezinárodních linkách) 33-5777

Policie 867 7777
Hasiči 867-5555
Panataxi 55 5555

Některé hotely:
Hotel Habana Libre 33-4011
Hotel Copacabana 2041037
Hotel Meliá Cohiba 33 3636
Hotel Nacional de Cuba 33 3564

Půjčovny aut:
MICAR 204-7777
PANAAUTOS 8811413
CUBACAR 332-277

Mezinárodní hovory do ČR: 119 -420 - kód města (např. Praha -2) - číslo volaného

Elektřina:

Napětí v kubánské elektrické síti je většinou 110 V / 60 Hz, stejné, jako v severní Americe. Novější hotely ale již operují na 220 V, zásuvky jsou ploché a proto je ve většině případů nutný adaptér. Upozorňujeme, že recepce hotelů nejsou adaptéry vybaveny a proto je nutné přivést si svůj. Na Kubě sou velmi časté výpadky el. proudu.

Podnebí:

Tropické se suchým obdobím od prosince do března. Průměrná teplota je v Havaně v lednu 22 stupňů a 27 stupňů v srpnu. .

Měsíc I. II. III. IV. V. VI. VII. VIII. IX. X. XI. XII.
Maximální denní teploty 25 26 27 28 30 31 31 31 31 29 28 26
Minimální denní teploty 17 17 18 20 21 22 23 23 23 21 20 18
Průměrný počet dešť.dnů 6 6 6 7 9 11 10 11 11 10 7 5

Měna:

oficiální měnou je kubánské peso (Peso Cubano), další měnou je směnné peso, které má stejnou nominální hodnotu jako USD, ale platí pouze na ostrově. V turistických komplexech můžete běžně použít USD, EURO je přijímáno pouze ve Varaderu. Použití platebních karet je velmi omezené, na ostrově nejsou bankomaty.

Cestovní doklady:

Platný cestovní pas (doba platnosti minimálně do opuštění Kuby), při vstupu do země cestující vyplňuje malý vstupní formulář; kopii, která mu zůstává, musí bezpodmínečně předložit při opuštění země, formulář je na hranici přísně vyžadován. V případě ztráty lze s určitým časovým prodlením (ověřování totožnosti turisty v centrální evidenci) získat nový. Při odletu ze země musí každý cestující povinně zaplatit letištní poplatek (25,- USD za osobu). Kubánské úřady neuznávají argumentaci, že byly letištní poplatky zahrnuty v ceně letenky. Motorové vozidlo: pro zapůjčení motorového vozidla stačí český řidičský průkaz (platí po dobu 180 dnů pobytu na Kubě, poté je nutné zažádat o místní řidičský průkaz - pouze formalita, není nutné žádné přezkoušení z pravidel silničního provozu)

Vízum a vstupní formality:

Ministerstvo zahraničních věcí ČR doporučuje českým občanům, aby si před cestou ověřili u zastupitelského úřadu navštěvovaného státu, zda se podmínky pro vstup a pobyt nezměnily. Turistická víza: 19. ledna 2000 přestala platit bezvízová dohoda mezi ČR a Kubou a od tohoto data potřebují čeští turisté k cestě na Kubu víza. Pokud se jedná o turistický pobyt, uděluje Kubánský konzulát vízum ve formě turistické karty, která stojí 630,- Kč. Tato karta může být vyřízena v rámci turistického pobytu přes cestovní kancelář. Turistická karta opravňuje k pobytu na území Kuby po dobu 30 dnů a může být prodloužena na Kubě na cizinecké policii o dalších 30 dnů, poplatek činí 25,- USD. Jedná-li se o cestu za jiným účelem naž turistickým, je nutno podat žádost o udělení víza na konzulárním oddělení ZÚ Kuby v Praze (cena cca 35,- USD).

Víza pro novináře: platí zákaz výkonu činnosti bez akreditace - novináři musí obdržet pracovní vízum D-6 (obvykle stojí 50,- USD, ale vzhledem k bezvízovému styku, ZÚ Kuby v Praze v minulosti víza vydával zdarma), poté se musí novináři akreditovat ve Středisku mezinárodního tisku v Havaně (CPI - Centro de Prensa Internacional, musí předložit průkazku, nahlásit místo pobytu, cena 60,- USD). Získání víza trvá často velmi dlouho (i půl roku a více), kubánské úřady sledují zahraniční tisk a registrují novináře píšící o Kubě ”hanlivě”. Tito poté vízum, jehož vydání povoluje havanské CPI, nemusí obdržet. Stejně tak jako novináři, kteří v minulosti psali o Kubě s použitím materiálu získaného během svého turistického pobytu a tedy bez ”povolení k práci”.

Přihlašovací povinnost: ve vstupním formuláři, který cestující obdrží ihned při vstupu do země, se uvádí i místo pobytu v zemi - pokud cestovatel neuvede zajištění pobytu, kubánské úřady ho budou nutit zaplatit min. 3 noci v hotelu, někdy hotel i předem určují. V případě ubytování v soukromí platí přihlašovací povinnost, kterou zajišťuje majitel domu (bytu). Za nesplnění přihlašovací povinnosti jsou kubánští občané tvrdě postihováni (síť ”domovních důvěrníků” zajistí, že se o ubytovaném turistovi policie brzy dozví). V případě ubytování v hotelu turistu ohlašuje provozovatel. S přihlašovací povinností a snahou kubánských úřadů ”mít každého cizince pod kontrolou” souvisí i problémy se stanováním či nocováním pod širým nebem - kubánské úřady tento druh turistiky nepovolují.

Celní a devizové předpisy:

Všichni cestující mají právo dovézt nové předměty a zboží, jež není určeno k obchodování, v hodnotě 1000.00 USD . Výše celního poplatku je 100% deklarované hodnoty, s odečtením 100.00 USD. Tohoto práva může být využito pouze jednou v roce. Platí přísný zákaz dovozu potravin a zbraní. Platí zákaz dovozu videa, přehrávače DVD, satelitních antén, bezdrátových domácích telefonů, satelitních přístrojů. Není problém si dovést obyčejný mobilní telefon.Živá zvířata musí mít příslušný certifikát. Koncem roku 1997 vstoupily v platnost nové, přísnější celní předpisy, které (vzhledem k nedostatku elektřiny na ostrově) neumožňují dovoz energeticky náročnějších elektrických spotřebičů - především mikrovlnných trub, ohřívačů, videí, atd.

Zboží osvobozené od celních poplatků a daní:
- věci osobní potřeby (ošacení, obuv, toaletní a mycí prostředky v rozumném množství odpovídajícímu době pobytu),
- další předměty jejichž hodnota nepřesahuje 100.00 USD, kromě osobních předmětů je možno dovézt až 10 kg léků,
- dále cestující starší 18 let mohou dovézt 200 cigaret nebo 50 doutníků nebo 250 gramů tabáku, a 3 litry vína nebo jiných alkoholických nápojů.

Zákaz dovozu se vztahuje na:
- drogy, omamné a psychotropní látky, vyjma těch jež cestující přiváží podložené patřičným lékařským předpisem k osobnímu použití,
- krevní deriváty,
- pornografické časopisy, předměty a zboží,
- výbušniny,
- lehká motorová vozidla a motory.

Speciální předpisy platí pro:
- zbraně, munice k nim, bodné a sečné zbraně,
- územní radiokomunikační stanice a přístroje,
- biologické a farmaceutické výrobky živočišného původu a/nebo pro veterinární použití,
- exempláře flóry a fauny a jejich části v jakékoli formě,
- potraviny pouze v průmyslově vyrobených a hermeticky uzavřených konzervách.

Speciální předpisy upravující dovoz zděděného majetku, předmětů obsahujících ušlechtilé kovy a drahé kameny a valut: - v případě, že cestující doveze krátkodobě předměty jejichž hodnota převyšuje 5000.00 USD, musí vyplnit pro celní orgány Prohlášení o hodnotě, jež je třeba předložit při odjezdu ze země jako průkazný dokument takového dovozu. jestliže cestující při svém odjezdu uvažuje o vývozu hodnoty převyšující 5000.00 USD musí při svém příjezdu na Kubu deklarovat celkovou dovezenou hotovost. Nedeklarované předměty, předměty nepravdivě deklarované a předměty jejichž hodnota přesahuje 1000.00 USD jako maximální povolená hodnota, mohou být zadrženy nebo zabrány a cestující může být trestně stíhán. Povinná výměna valut a prokazování zajištění finančních prostředků pro pobyt a vycestování ze země na Kubě není.

Historie:

Kuba byla původně osídlena indiánskými kmeny (Siboneji, později Tainy). V roce 1492 zde přistál Kryštof Kolumbus, poté byla Kuba kolonizována Španěly. Domorodé obyvatelstvo bylo vyhlazeno a nahrazeno otroky. V letech 1717 a 1721 proběhla neúspěšná protišpanělská povstání, v 19. stol. nastal odpor proti španělské vládě sílil. V letech 1868 – 78 a 1895 – 98 proběhly války za nezávislost. Za americko-španělské války v roce 1898 byla Kuba okupována americkými vojsky, a v roce 1902 získala nezávislost. Od roku 1956 probíhala partyzánská válka, v roce 1959 byl svržen prezident F. Batista a moci se ujala revoluční vláda v čele s F. Castrem; a nastolila represivní komunistický režim. V roce 1961 byl poražen pokus o invazi protikomunistických povstalců. V říjnu 1962 hrozila karibská krize přerůst v celosvětový konflikt. Rozpad světového komunistického bloku na přelomu 80. a 90. let znamenal konec hospodářské podpory Kuby, v současnosti probíhá na Kubě ekonomická krize.

Výsledky hledání
Copacabana
LM
FM
letecky vlastní Praha
Snídaně, All inclusive
Hotel
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel je vyhledávaný hotel na pobřeží letoviska Havana karibského ostrova Kuba.

Hotel hotel je umístěn u dlouhé písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky žádané služby.

Hotel: pláž písečná 0 m, slunečníky na pláži, diskotéka, wi-fi, sportovní aktivity, potápění, půjčovna aut. Město je plné architektonických památek a zajímavých míst nesoucích stopy dějin ostrova. Nákupní možnosti v místě, letiště 20 km, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 5.9.2018 12 dní All inclusive vlastnívlastní 13 892 Kč-39 % LM Detail
 12.9.2018 12 dní All inclusive vlastnívlastní 13 892 Kč-39 % LM Detail
 19.9.2018 12 dní All inclusive vlastnívlastní 14 014 Kč-38 % LM Detail
Hotel Acuazul
LM
starstar
letecky Praha, Vídeň
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel je vyhledávaný hotel na pobřeží letoviska Varadero karibském ostrově Kuba.

Hotel hotel je umístěn přibližně 150 m od dlouhé písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky příjemné a dostupné služby.

Hotel: pláž písečná 150 m, slunečníky na pláži, vodní sporty na pláži, plážový volejbal, bar na pláži . Nákupní možnosti 200 m, letiště 22 km, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 20 990 Kč LM Detail
 6.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 22 990 Kč LM Detail
 16.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 24 490 Kč LM Detail
Villa Tortuga
LM
FM
starstarstar
letecky Praha, Vídeň
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
3,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel je příjemný hotel pro na pobřeží letoviska Varadero karibského ostrova Kuba.

Hotel hotel je umístěn  u  písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky potřebné služby.

Hotel: pláž písečná 0 m, slunečníky na pláži, dětský bazén, šlapadla, posilovna, windsurfing, tenis, volejbal, kanoe, šnorchlování, vodní kola, výlety, diskotéka,internet. Nákupní možnosti 1 km, letiště 25 km, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 20 990 Kč LM Detail
 6.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 22 990 Kč LM Detail
 6.11.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 24 960 Kč FM Detail
Club Tropical
LM
FM
starstarstar
letecky Praha, Vídeň
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
3,8 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel plně vyhovující hotel v centru Varadera v blízkosti obchůdků, na pobřeží letoviska Varadero karibského ostrova Kuba.

Hotel hotel je umístěn přibližně 150 m od dlouhé písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky potřebné služby.

Hotel: pláž písečná 150 m, slunečníky na pláži, dětský bazén, nemotorizované vodní sporty, plážový volejbal, fitness, internet

  letiště 25 km, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 21 490 Kč LM Detail
 6.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 23 990 Kč LM Detail
 16.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 26 790 Kč LM Detail
Be Live Experience Varadero
LM
FM
starstarstar
letecky Praha, Vídeň
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
4,2 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel vyhledávaný hotel je dobrou volbou na pobřeží letoviska Varadero karibského ostrova Kuba.

Hotel hotel je umístěn u dlouhé písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky potřebné služby.

Hotel: pláž dlouhá písečná s pozvolným vstupem do vody, slunečníky na pláži, fakultativní výlety (na př.plavba lodí s proskleným dnem, delfinárium atd.) tenis, potápění, šnorchlování, windsurfing, jízda na kajaku či rybaření. Nákupní možnosti 800 m, letiště 30 km, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor, chladnička

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 21 490 Kč LM Detail
 6.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 24 890 Kč LM Detail
 16.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 25 890 Kč LM Detail
Memories Varadero Beach Resort
LM
FM
starstarstarstar
letecky Praha, Vídeň, Varšava
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
3,5 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel je hotel střední úrovně na pobřeží letoviska Varadero karibském ostrově Kuba.

Hotel hotel je umístěn přímo u dlouhé písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky potřebné zázemí.

Hotel: pláž písečná 150 m, slunečníky na pláži, skluzavka u bazénu, jacuzzi, široká nabídka sportovních aktivit a nemotorizovaných vodních sportů, fitness , tenis, plážový volejbal, kánoe, katamarán, šnorchlování, úvodní hodina potápění v bazénu, možnost pronájmu aut, motorek a kol, diskotéka. Nákupní možnosti v místě, letiště 40 km, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor, wi fi

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 21 990 Kč LM Detail
 6.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 26 790 Kč LM Detail
 6.11.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 26 920 Kč Detail
Sol Sirenas Coral
LM
FM
starstarstarstar
letecky Praha, Vídeň, Varšava
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
2,9 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel střední úrovně je příjemný, hotel na pobřeží letoviska Varadero karibského ostrova Kuba.

Hotel hotel je umístěn u dlouhé písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky potřebné zázemí.

Hotel: pláž dlouhá písečná 0 m, slunečníky na pláži, internet, windsurfing, kánoe, katamarány, šnorchlování, šlapadla, tenis, volejbal, basketbal, fitness, wellness, kola. Nákupní možnosti  - arkáda, letiště 35 min, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 22 490 Kč LM Detail
 4.12.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 25 690 Kč Detail
 11.12.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 25 690 Kč Detail
Starfish Varadero
LM
FM
starstarstar
letecky Praha
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
4,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel je příjemný hotel na pobřeží letoviska Varadero karibského ostrova Kuba.

Hotel hotel je umístěn u dlouhé písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky příjemné služby.

Hotel: pláž písečná 0 m, slunečníky na pláži, dětský bazén, fitness, tenis, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty, motorizované vodní sporty, jachting, katamarán, potápění, šlapadlo, internet, obchod se suvenýry, fakultativní výlety, internet. Letiště 40 km, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 22 490 Kč LM Detail
 6.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 25 990 Kč LM Detail
 16.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 26 990 Kč LM Detail
Barceló Arenas Blancas
LM
FM
starstarstarstar
letecky Praha
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
4,6 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel je vyhledávaný hotel na pobřeží letoviska Varadero karibského ostrova Kuba.

Hotel hotel je umístěn přibližně 0 m od dlouhé písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky příjemné a dostupné služby.

Hotel: pláž písečná 0 m, s mírným vstupem do moře,slunečníky na pláži, tenis, motorizované vodní sporty, posilovna, internet, nákupní možnosti 1 km, letiště 26 km, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 22 990 Kč LM Detail
 6.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 26 190 Kč LM Detail
 30.10.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 26 990 Kč Detail
Mercure Playa de Oro
LM
FM
starstarstarstar
letecky Praha
All inclusive
Hotel
Hodnocení:
4,3 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck

hotel je sympatický hotel na pobřeží letoviska Varadero karibského ostrova Kuba.

Hotel hotel je u dlouhé písečné pláže na severu karibského ostrova Kuba. Oblíbený hotel hotel a připravil pro své návštěvníky potřebné zázemí.

Hotel: pláž písečná 0 m, slunečníky na pláži, dětský bazén, fitness, volejbal, basketbal, tenis, lukostřelba, kajaky, šlapadla, katamarány, windsurfing, wellness, internet, fakultativní výlety, nákupní možnosti, letiště 34 km, doba letu z Prahy: 14 hod.

Pokoj: klimatizace, balkon, trezor.

Předpokládané služby hotelu - ověřte si, že ve Vámi zvoleném termínu jsou služby dostupné.

Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 23 490 Kč LM Detail
 6.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 26 790 Kč LM Detail
 16.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 27 790 Kč LM Detail

další nabídky >