Kdo jsme - NUBIS.CZ, cestovní kanceláře, slevy za včasný nákup, last minute

Kdo jsme

Cestovní agentura NUBIS.CZ je autorizovaný prodejce zájezdů cestovních kanceláří. Prodáváme pouze pojištěné cestovní kanceláře které jsou povinně pojištěny podle zákona č. 159/1999 Sb. o některých podmínkách podnikání v cestovním ruchu a jsou s nimi uzavřeny řádné smlouvy o obchodní spolupráci.

Jsme v provozu od počátku roku 2006. Necelé 3 roky jako čistě internetová agentura a od roku 2008 s kamennou pobočkou. Za tuto dobu jsme zrealizovali dovolené pro tisíce zákazníků.

Zákazníkům nabízíme široký výběr zájezdů do celého světa od cca 300 českých a německých cestovních kanceláří. Preferujeme přitom takový zájezd, který nejlépe splňuje představu klienta o jeho dovolené. Všechny nabízené zájezdy jsou za stejné ceny jako u pořádající cestovní kanceláře včetně všech slevových programů.

Nabízené zájezdy si můžete rezervovat a zakoupit přes naše webové stránky vyplněním rezervačního formuláře u příslušného zájezdu nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese: nubis@nubis.cz

Na podzim roku 2016 jsme uzavřeli dohodu o uzké spolupráci s druhou největší cestovní kanceláří na evropském trhu Thomas Cook Group a staly se partnerskou prodejnou Neckermann Partner. Tato cestovní kancelář zastřešuje 37 evropských touoperátorů a v České republice je zastoupená cestovní kanceláří Neckermann, mezi nejznámější z nich patří značky Neckermann Reisen v Německu, Rakousku, Francii, Belgii, Holandsku, Polsku a Maďarsku.