Itálie - Piemonte - Limone Piemonte - dovolená 2018

Detail destinace

Limone Piemonte Itálie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Itálie - Piemonte - Limone PiemonteItálie - Piemonte - Limone Piemonte

Limone Piemonte je příjemná obec v italské provincii Cuneo v italském regionu Piemonte, který leží přibližně 100 kilometrů jižně od Turína a cca 20 kilometrů jižně od Cunea nedaleko hranic s Francií. 

Limone Piemonte má výborné postavení pro letní i zimní turistiku.

Piemonte je obklopen ze tří stran vysokými Alpami a jeho území je tudíž převážně hornaté. Má spoustu chráněných parků a chráněných území, z nichž nejkrásnějším patří národní park Gran Paradiso. Oblast dnešního regionu Piemonte byla osídlena už v dávných dobách keltskoligurskými kmeny. Ty si později podrobili Římané a založili zde několik kolonií, z nichž nejvýznamnější byl Turín - hl.město Piemonte a Ivrea.  

Vzdálenost z Prahy: cca 1 030 km.

Naše tipy: lyžování Itálie * Italské alpy * Sella Ronda

Aprica » Arabba Marmolada » Bormio » Cervinia - Zermatt » Cortina d'Ampezzo » Kronplatz » Livigno » Madonna di Campiglio » Marilleva / Folgarida » Monte Bondone

Passo del Tonale » Ponte di Legno » San Martino di Castrozza » Santa Caterina » Sella Ronda » Sestriere » Tre Valli » Val di Fassa » Val di Fiemme » Val Gardena

Vyhledávání zájezdů do Limone Piemonte

[Zobrazit mapu]