Itálie - Ligurská riviéra - Santa Margherita Ligure - dovolená 2018

Detail destinace

Santa Margherita Ligure Itálie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Santa Margherita Ligure - je přístavní město severozápadního pobřeží Itáliev oblasti Ligurská riviera. Santa Margherita Ligure je v sevření kopců v nejvnitřnější části zálivu Tigullio v přímém sousedství s městem Rapallo. Vily města jsou rozesety od moře až vysoko do kopců s nádherným výhledem na moře a celý záliv. Městečko si dodnes zachovává svůj původní ráz a dokonale zapadá o okolní krajiny.

V Santa Margherita Ligure se můžete procházet po promenádě podél moře a kochat se pohledem na živý přístav, nebo jen posedět v okolních restauracích a kavárnách. Čekají Vás příjemné písčito- oblázkové pláže, které se trochu prudčeji boří do vln moře oproti jiným částem Itálie, ale i skalní útesy a různé malebné zátoky. Santa Margherita Ligure je ideálním místem k plachtění, zkusit můžete i vodní lyžování anebo si vyjet na plavbu po moři na nějaké výletní lodi. Santa Margherita Ligure je ideálním místem pro turistiku, protože toulky okolím skýtají okouzlující pohledy. Santa Margherita Ligure nabízí mnoho zajímavostí a památek. Za zhlédnutí určitě stojí například "Basilica di Santa Margherita", která se tyčí nad přístavem a honosí se bohatými pozlacenými vnitřními prostory. Určitě mějte na paměti zájezdy po okolí, protože Ligurská riviéra nabízí spousty krás. Jednou z nich je přírodní park Portofino, kterého je část města Santa Margherita Ligure součástí.

Ačkoli je Santa Margherita Ligure klidnějším letoviskem, nabízí vše, co si opravdová dovolená žádá. Veškerý komfort, výborné služby, vřelou atmosféru, příjemné klima, pozoruhodnou krajinu a tolik turisty vyhledávanou vůni moře. Vyberete-li si zájezd do Santa Margherita Ligure nebo i jiné části Itálie, určitě nebudete litovat.

 

 

Vyhledávání zájezdů do Santa Margherita Ligure

[Zobrazit mapu]