Itálie - Lago di Ledro - Molina di Ledro - dovolená 2018

Detail destinace

Molina di Ledro Itálie - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 7 690 Kč - 25 200 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Molina di Ledro - která leží u kouzelného jezera Ledra, je známá pozůstatky osady s kůlovými stavbami, která sahá do doby bronzové. Má také zajímavé historické centrum a starobylé části městečka s typickou architekturou této oblasti, ačkoliv velká část domů byla postavená a restaurovaná až po první světové válce.
Na jižním břehu jezera Ledra se v roce 1929 vynořilo, následkem snížení vodní hladiny při otevření vodní elektrárny v Riva del Garda, přes 10.000 dřevených kůlů, které podávají svědectví o jedné z nejdůležitějších osad starověku v Evropě.
Muzeum kůlových staveb uchovává předměty a řemeslné nástroje, které zde byly nalezené.
Na pozadí historie kůlové osady, v přírodním kontextu, ve kterém je velmi dobře možné si představit pravěké prostředí, jsou organizované zajímavé a odborné programy, jejichž cílem je zaujmout návštěvníky a udělat návštěvu archeologické zóny nezapomenutelnou. Nabízí se zde velké množství didaktických iniciativ, zvláště pak těch, které jsou spojené s didaktickými laboratořemi Archeo Lab v Molině di Ledro, které se věnují tématům ekologie, přírodního prostředí a didaktickým činnostem, které napodobují archeologický výzkum.
V lokalitě Besta se nachází krásná široká pláž. Různé jsou ubytovací struktury, jako kempy, hotely, apartmány, obchody a restaurace.

 

Vyhledávání zájezdů do Molina di Ledro

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Miralago
FM
vlastní -
Bez stravy
Hotel
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 7.4.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 7 690 Kč Detail
 14.4.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 7 690 Kč Detail
 21.4.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 7 690 Kč Detail

další nabídky >