Itálie - Kampánie - Marina di Camerote - dovolená 2018

Detail destinace

Marina di Camerote Itálie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Itálie - Kampánie - Marina di CameroteItálie - Kampánie - Marina di CameroteMarina di Camerote - letovisko v Kampanii, ležící cca 10 km od Palinura. Jedno z nejvyhledávanějších míst v oblasti Národního parku Cilento. Je navštěvované pro svou polohu u Tyrhénského moře s členitým pobřežím, romantickými plážemi, útesy a jeskyněmi. Centrum láká k prohlídce svých úzkých uliček plných klasických italských obchůdků, pizzerií, restaurací, barů a především promenády podél přístavu.

Marina Di Camerote se nachází přibližně 97 kilometrů jihovýchodně od Amalfi a asi 322 kilometrů jihovýchodně od Říma, hlavního města Itálie.
Okolní krajina je posetá nádhernými kulturními a přírodními zajímavostmi. Casal Velino, 31 kilometrů na jihovýchod a Sanza, 31 kilometrů jihozápadně od Marina di Camerote, čekají na Vás! Udělejte si čas na návštěvu jednoho z archeologických nalezišť, pro které je toto místo proslulé. Pokud hledáte  vodní sporty, jste na správném místě - Kite surfing a rafting jsou k dispozici v rámci regionu.


Doba letu z Prahy: cca 1,50 hod., vzdálenost od letiště Neapol: cca 183 km. 

Vyhledávání zájezdů do Marina di Camerote

[Zobrazit mapu]