Itálie - Kampánie - Marina di Ascea - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Marina di Ascea Itálie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Itálie - Kampánie - Marina di AsceaItálie - Kampánie - Marina di AsceaJedná se o historické městečko, ležící nad mořem, s nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí kouzelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia. Marina do Ascea v Kampánii . Jedná se o historické městečko, ležící nad mořem, s nově postavenými vilkami a krásnou pobřežní promenádou, mnoha obchůdky a rybími restauracemi. Zejména večer se nabízí kouzelný pohled na krásně osvětlené vykopávky římského města Velia.

Marina di Ascea se nachází asi 306 kilometrů od hlavního města Říma a asi 72 kilometrů od Amalfi. Tato oblíbená oblast byla obdařena spoustou zajímavých přírodních a uměleckých atrakcí. Policastro Bussentino a Santa Marina jsou další dvě místa, která stojí za návštěvu, když jste v Kampánii. Oblast kolem Marina di Ascea je domovem některých krásných kostelů, které jistě zapůsobí jak na ateisty, tak i na věřící. Chcete-li skutečně pochopit region, je často užitečné podívat se zpět do dějin. Fascinující ruiny Kampánie jsou skvělým místem k zahájení.

Doba letu z Prahy: cca 1,50 hod., vzdálenost od letiště Neapol: cca 147 km. 

Vyhledávání zájezdů do Marina di Ascea

[Zobrazit mapu]