Itálie - Kalábrie - Cariati Marina - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Cariati Marina Itálie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Itálie - Kalábrie - Cariati MarinaItálie - Kalábrie - Cariati MarinaCariati Marina je turisticky významným letoviskem v Kalábrii. Nachází se u pobřeží Jónského moře a je obehnané středověkými hradbami s osmi věžemi, najdete zde též historické památky. Od pláže je odděleno pásem piniového háje. Cariati je malý přístav vybudovaný pro rekreační plavidla a rybářská plavidla u města Cariati na západní straně Golfo di Taranto v Itálii, 32 km severně od Crotone a 12 km severozápadně od Punta Alice.

Vřele doporučujeme navštívit místní písečné pláže a užít si odpočinkovou dovolenou. Na zdejších písečných plážich se často setkáte se zapůjčením lehátek a dalšího plážového vybavení. Zajít můžete i do místních skvělých restaurací a vychutnat si vyhlášenou italskou kuchyni. Pro turistiky chtivé návštěvníky Cariati Marina můžeme doporučit procházky po zdejší nádherné středomořské přírodě.

Naše tipy na výlety:

Liparské ostrovy, Pizzo Calabro, Sicílie, Stromboli, Tropea

Doba letu z Prahy: cca 2,15 hod., vzdálenost od letiště Lamezia Terme: cca 159 km.  

Vyhledávání zájezdů do letoviska Cariati Marina

[Zobrazit mapu]