Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Skirama Dolomiti - Temú - dovolená 2018

Detail destinace

Temú Itálie - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 14 300 Kč - 19 000 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Skirama Dolomiti - TemúItálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Skirama Dolomiti - TemúTemú - Lyžařský areál Adamello Ski se skládá ze tří vzájemně propojených středisek Passo Tonale , Ponte di Legno a Temù . Z Temù vyjedete sítí lanovek až na Passo Tonale, odtud pak můžete sjíždět po sjezdovkách všech obtížností kam Vás jen napadne. Z ledovce Presena se tak dostanete přes zasněžené svahy až dolů do údolí Val Camonica „údolí zázraků“ obklopeného sto let starými lesy. Budete si připadat jako kdybyste strávili jeden den v několika lyžařských oblastech a přitom Vám toto vše nabízí jen dvě slova – Adamello Ski.

Pro toho, kdo má ještě dostatek sil, je v Ponte di Legnu relaxačně-sportovní centrum s krytým bazénem a bruslařské kluziště. Dále pak můžete zajít do italské pizzerie, kavárny či baru. Nezapomeňte se během Vašeho pobytu zastavit v některém z obchůdků s italskými specialitami a zakoupit proscuitto, sýr či bombardino, které Vám pak doma za dlouhých zimních večerů připomenou atmosféru Itálie.

Vzdálenost z Prahy: cca 700 km.

Naše tipy: lyžování Itálie * Italské alpy * Sella Ronda

Aprica » Arabba Marmolada » Bormio » Cervinia - Zermatt » Cortina d'Ampezzo » Kronplatz » Livigno » Madonna di Campiglio » Marilleva / Folgarida » Monte Bondone

Passo del Tonale » Ponte di Legno » San Martino di Castrozza » Santa Caterina » Sella Ronda » Sestriere » Tre Valli » Val di Fassa » Val di Fiemme » Val Gardena 

Vyhledávání zájezdů do Temú

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Raggio di Luce
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 10.3.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 14 300 Kč Detail
 17.3.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 14 300 Kč Detail
 24.3.2018 8 dní Bez stravy vlastnívlastní 14 300 Kč Detail

další nabídky >