Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Skirama Dolomiti - Temú - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace
Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Temú - Lyžařský areál Adamello Ski se skládá ze tří vzájemně propojených středisek Passo Tonale , Ponte di Legno a Temù . Z Temù vyjedete sítí lanovek až na Passo Tonale, odtud pak můžete sjíždět po sjezdovkách všech obtížností kam Vás jen napadne. Z ledovce Presena se tak dostanete přes zasněžené svahy až dolů do údolí Val Camonica „údolí zázraků“ obklopeného sto let starými lesy. Budete si připadat jako kdybyste strávili jeden den v několika lyžařských oblastech a přitom Vám toto vše nabízí jen dvě slova – Adamello Ski.

Pro toho, kdo má ještě dostatek sil, je v Ponte di Legnu relaxačně-sportovní centrum s krytým bazénem a bruslařské kluziště. Dále pak můžete zajít do italské pizzerie, kavárny či baru. Nezapomeňte se během Vašeho pobytu zastavit v některém z obchůdků s italskými specialitami a zakoupit proscuitto, sýr či bombardino, které Vám pak doma za dlouhých zimních večerů připomenou atmosféru Itálie.

 

Vyhledávání zájezdů do Temú

[Zobrazit mapu]