Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Dolomity Superski - Reinswald - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Reinswald Itálie - transparent

za cenu 0 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Reinswald - severně od Bolzana se nacházející údolí Val Sarentino s méně známým, o to však příjemněji překvapujícím střediskem Reinswald či, chcete-li i zde mluvit netypicky italsky, střediskem San Martino. Všudypřítomná jihotyrolská dokonalost v každém detailu „vypiplaného“ areálu aneb kvalitě přepravních zařízení, úpravě sjezdovek či rozsahu umělého zasněžování rozhodně není co vytknout. Dokonale namíchaný lyžařský koktejl s optimálním poměrem černých, červených i modrých ingrediencí na více než slušném převýšení, bohužel snad jen v nepříliš velkém množství.Až překvapivě obtížné černé pasáže, vždy však se spolehlivou variantou snadnější pro méně odvážné. Nadprůměrně široké a i proto pro carving ideální sjezdovky, které jsou navíc od pondělí do pátku téměř liduprázdné. Rychlá kabinka i krytá čtyřsedačka nejen zpříjemňující lyžování za případné nepřízně počasí, ale zejména garantující pohodlnou a rychlou cestu ke startu každého nového sjezdu.

Skvěle upravené běžecké tratě na klasiku i bruslení, udržované zimní cesty pro pěší, 14 skialpinistických itinerářů, telemark, výlety na sněžnicích, ledová plocha na bruslení či třeba výlety na saních tažených koňmi aneb v poměru k velikosti střediska neuvěřitelně pestrá mozaika aktivit.

V neposlední řadě i ojediněle kvalitní sáňkařská dráha, se svoji délkou 4,5 km jedna z nejdelších v Jižním Tyrolsku, která navíc na samém konci ledna a února předkládá atraktivní výzvu v podobě nočního sáňkování za úplňku

Unikátní mikroklima ideálně kombinující zpravidla vydatné sněhové příděly podobající se spíše Rakousku s typicky italsky vysokým počtem slunečných dnů.

 

Vyhledávání zájezdů do Reinswaldu

[Zobrazit mapu]