Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Dolomity Superski - Brentonico - dovolená 2018

Detail destinace
Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Dolomity Superski - BrentonicoItálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Dolomity Superski - BrentonicoBrentonico je italské zimní středisko v Trentinu (jižní Tyrolsko), která se nachází ca 30 km jihozápadně od Trenta. Brentonico zahrnuje lokality Castione, Cazzano, Crosano, Sorne, Cornè, Prada, Saccone, San Giacomo, San Valentino a Polsa a nachází se 16 kilometrů od Rovereta. Díky poloze na vyvýšeném letadle z Brentonico si můžete vychutnat nádherný výhled na jezero Garda, stejně jako na Pianura Padana a Dolomity. Od 16. století je Brentonico známé svou jedinečnou flórou a přitahuje pozornost celého světa.
Kromě toho existuje řada různých budov, Brentonico je ideální prázdninová destinace pro ty, kteří hledají relaxaci a klid. Krajina nabízí ideální podmínky pro pěší výlety a výlety. Na alpských pastvinách můžete ochutnat místní speciality. Cestovní ruch v San Valentinu, Polsa a San Giacomo, stejně jako většina infrastruktur.

Vzdálenost z Prahy: cca 760 km.

Naše tipy: lyžování Itálie * Italské alpy * Sella Ronda

Aprica » Arabba Marmolada » Bormio » Cervinia - Zermatt » Cortina d'Ampezzo » Kronplatz » Livigno » Madonna di Campiglio » Marilleva / Folgarida » Monte Bondone

Passo del Tonale » Ponte di Legno » San Martino di Castrozza » Santa Caterina » Sella Ronda » Sestriere » Tre Valli » Val di Fassa » Val di Fiemme » Val Gardena

Vyhledávání zájezdů do Brentonica

[Zobrazit mapu]