Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - Ahrntal - dovolená 2018

Detail destinace

Ahrntal Itálie - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 7 200 Kč - 8 670 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Itálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - AhrntalItálie - Jižní Tyrolsko - Trentino - AhrntalItalské horské středisko Ahrntal leží v Dolomitech volně navazuje na Zillertalské Alpy a tvoří tak hranici s Rakouskem. Ahrntal nabízí mnoho přírodních zajímavostí, jako jsou například vodopády a hornické muzeum Kornkasten. Nádherné jsou zdejší přes 3000 metrů vysoké masívy.

Na sever, západ a jihozápad je údolí Ahrntal pokryto Zillertalskými Alpami. Ahrntal má také podíl na unikátním přírodním parku Rieserferner-Ahrn. Silné horské toky, studená horská jezera a pěnivé vodopády jsou oblíbené výletní cíle pro pěší turisty, horolezce a horské cyklisty. Dokonce i v zimě - pak se sněžnicemi nebo na turistických lyžích - ledová a zmrzlá jezera tvoří krásné lákadlo.

V Ahrntalu se na farmě stále vyrábí a prodává mnoho mléčných produktů. Sýr - ať už z ovcí, krávy nebo kozy - se zde vyrábí na mnoha místech tradičním způsobem.

Vzdálenost z Prahy: cca 680 km.

Naše tipy: lyžování Itálie * Italské alpy * Sella Ronda 

Aprica » Arabba Marmolada » Bormio » Cervinia - Zermatt » Cortina d'Ampezzo » Kronplatz » Livigno » Madonna di Campiglio » Marilleva / Folgarida » Monte Bondone

Passo del Tonale » Ponte di Legno » San Martino di Castrozza » Santa Caterina » Sella Ronda » Sestriere » Tre Valli » Val di Fassa » Val di Fiemme » Val Gardena

Vyhledávání zájezdů do Ahrntalu

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Stolzlechner
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 25.1.2018 4 dny Bez stravy vlastnívlastní 7 200 Kč Detail
 28.1.2018 4 dny Bez stravy vlastnívlastní 7 200 Kč Detail
 31.1.2018 4 dny Bez stravy vlastnívlastní 7 200 Kč Detail

další nabídky >