Itálie - Emilia Romagna - Lido Estensi - dovolená 2017

Detail destinace

Lido Estensi Itálie - transparent

za cenu 0 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jeko u pořádajích cestovních kanceláří, včetně všech slev.

Největší nabídka zájezdů: nabízíme zájezdy od cca 300 cestovních kanceláří z ČR, Německa a Rakouska.

Lido Estensi - je rušné letovisko na břehu Jaderského moře a leží asi 120 km jižně od Benátek. Je to typické prázdninové letovisko se spoustou obchodů, restaurací, pizzerií, barů a diskoték. Dominuje mu asi 5 km dlouhá, turisticky atraktivní promenáda se spoustou obchodů.

Letovisko Estensi nabízí  dlouhou obchodní třídu a moderní přístav Marina Estensi pro menší turistické lodě. V Estensi naleznete také půvabné pláže s jemným zlatavým pískem. Pláže jsou zde široké s mírným vstupem do moře, což ocení zejména rodiny s dětmi.

Honosným dojmem působí zejména kolonáda se vstupní branou, uprostřed s altánem a obelisky, lemovaná exkluzivními hotely a obchody, která končí v rozlehlém stinném parku a tvoří vlastní centrum letoviska bohatého na moderní architektonické zajímavosti v zeleni mohutných stromů.

Vodní park Jo-Lido (3 km) s tobogány, bazény a jinými vodními radovánkami, animací, diskotékou, volejbalem a dalšími aktivitami.

Organizované výlety do delty řeky Pád, historicky významné městečko Comacchio ležící na laguně, kde se nachází naleziště z dob Etrusků, Ravenna, ministát San Marino, delfinárium a aquapark v Riccione, Itálie v miniatuře v Rimini či Benátky.

 

Vyhledávání zájezdů do Lido Estensi

[Zobrazit mapu]