Itálie - Emilia Romagna - Lido degli Scacchi - dovolená 2018

Detail destinace

Lido degli Scacchi Itálie - transparent

Nabízíme 1 ubytovacích kapacit za cenu 6 350 Kč - 6 550 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Lido degli Scachi. je moderním přímořským městečkem v Benátském regionu, blízko delty řeky Pád. V posledních letech toto letovisko turisticky expanduje, přesto zde zůstává nádech poklidné až venkovské atmosféry. Ubytování je ve vilkách nebo víceposchoďových rezidencích umístěných ve vzdálenosti 150 - 300 m od písečné pláže. Pokud zatoužíte po větším výletu, nabízí se vám Ferrara či Ravenna se spoustou historických památek a turistických atrakcí. Vzdálenější (asi 95 km) cíl jsou potom Benátky , které nabízejí nepřeberné množství možností, jak strávit příjemný čas.

Asi 2 km od Scacchi se nachází přístav Porte Garibaldi. Nedaleko (8 km) leží malé historické město Comacchio, rozprostírá se uprostřed laguny v údolí Comacchio, kousek na sever od současného ústí řeky Reno. Je vystavěno na 13-ti ostrovech spojených mosty. Provozuje se zde především rybářství a získává se zde také sůl z mořské vody. Protože leží na ostrovech spojených nad kanály, přezdívá se mu někdy malé Benátky. Je domovem mnoha dobrých restaurací.

 

Vyhledávání zájezdů do Lido degli Scacchi

[Zobrazit mapu]
Výsledky hledání
Holiday Village Florenz
Hodnocení:
0,0 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
Datum Délka Strava Doprava Cena
 1.6.2018 10 dní Bez stravy autobusautobus 6 350 Kč Detail
 8.6.2018 10 dní Bez stravy autobusautobus 6 550 Kč Detail

další nabídky >