Itálie - Apúlie - Salento - Rivabella - dovolená 2017

Detail destinace

Rivabella Itálie - transparent

za cenu 0 Kč.

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jeko u pořádajích cestovních kanceláří, včetně všech slev.

Největší nabídka zájezdů: nabízíme zájezdy od cca 300 cestovních kanceláří z ČR, Německa a Rakouska.

Rivabella - letovisko, které je považováno za jedno z nejhezčích lokalit této oblasti. Přímo v letovisku se nacházejí všechny služby a vybavení pro strávení příjemné dovolené: bary, restaurace, pizzerie, supermarket, obchody, diskotéky, aquapark atd. Milovníci shoppingu a nočního života si na své přijdou v centru nedalekého historického městečka Gallipoli.

Rivabella je letovisko vzdálené asi 3 km severně od centra Rimini a je s ním  spojeno pravidelnou hromadnou dopravou.Počítá se mezi jeho nejzajímavější předměstí. Samotné letovisko je vybavené obchody, restauracemi či bary a co zde nenajdete , najdete jistě ve stotisícovém Rimini.

Všechny pláže jsou písčité, široké a moře se svažuje jen pozvolna. Promenáda, která vede paralelně s pobřežím a která je ideální k procházkám spojuje Rivabellu s nedalekým Rimini směrem na jih, ale také na sever do letovisek jako jsou Viserba, Viserbella či Torre Pedrera. Není nutné chodit jen pěšky, většina hotelů totiž buď sama půjčuje kola, nebo jsou k zapůjčení v některé místní půjčovně. Na kole dojedete dál a více prozkoumáte nežli pěšky.

Najdete zde dokonce jeden hotel s českou obsluhou. Leží jen 30 metrů od pláže

 

Vyhledávání zájezdů do Rivabelli

[Zobrazit mapu]