Itálie - Apúlie - Salento - Carovigno - dovolená 2017 - 2018

Detail destinace

Carovigno Itálie - transparent

za cenu .

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání

Poznávací zájezdy     Eurovíkendy     Exotika     Okružní plavby     Hory a lyže     Ubytování     Seniorské zájezdy

Garance nejnižší ceny: naše ceny jsou stejné jako u 300 pořádajích cestovních kanceláří  z ČR, Německa a Rakouska včetně všech slev.

Carovigno - v Apulii se nachází v provincii Brindisi, která patří k regionu Apulie.Místo bylo osídlené již před dobou kamennou.Bylo zcela zničeno a vypleněno vojskem z Brindisi. Později zde vládli Byzantinci, Normané, Švábové anebo Aragonci.

V 15. století bylo město opět opevněno a byl postaven hrad a nová zeď. V Carovignu můžete najít mnoho stop po minulosti, a někdy jsou velmi staré. Určitě musíte navštívit trojúhelníkový hrad Dentice di Grasso a jeho park, středověké místní jádro s hradební zdí ze 14. - 15. století, viditelné zbytky městských hradeb z Messapie nebo původní kostel Chiesa Matrice ze 14. století, který byl v 16. století rozšířen.

Zvláštní zájem vzbuzuje působivá a fascinující věž Torre Guaceto ze 16. století. Stojí na ostrohu nad mořem a vyčnívá nad stejnojmennou přírodní rezervací, která zahrnuje i úsek moře a mokřady. Rezervace se rozkládá na ploše více než 1200 hektarů. Podél cesty uvidíte staleté olivovníky, symbol zemědělství v Apulii, písečné duny a močály. Další část rezervace se zachovala jako mokřad a obývají ho typické druhy ptáků, obojživelníků a hmyzu.

Mezi sportovní a volnočasovými aktivitami jsou zde oblíbené zejména pěší exkurze po jednoduchých až středně těžkých stezkách, bike treking anebo zajímavé seawatching túry, nabízené v létě.

Nejbližší možností ke koupání v moři je u široké pláže ve vesnici  Torre Santa Sabina.

 

Vyhledávání zájezdů do Carovigna

[Zobrazit mapu]